Beko HarvestFresh, IFA 2019'da sahneye çıktı

IFA 2019 kapılarını, Almanya'nın Berlin şehrinde 95'inci kez açtı. Dünyanın dört bir yanından teknoloji devlerinin katıldığı fuarda, Beko da sağlıklı yaşamı destekleyen teknolojileriyle boy gösteriyor. Beko IFA 2019 kapsamında HarvestFresh...

Beko HarvestFresh, IFA 2019'da sahneye çıktı
IFA 2019 kapılarını, Almanya'nın Berlin şehrinde 95'inci kez açtı. Dünyanın dört bir yanından teknoloji devlerinin katıldığı fuarda, Beko da sağlıklı yaşamı destekleyen teknolojileriyle boy gösteriyor. Beko IFA 2019 kapsamında HarvestFresh isimli teknolojisini sergiliyor. Beko HarvestFresh dünyaya ilk kez bu fuarda 'merhaba' dedi. Tüm IFA 2019 haberleri ve videoları burada!

Intel Athena IFA'da

Beko HarvestFresh teknolojisini tanıttı

Avrupa solo beyaz eşya pazarında rekabet eden Beko, bu yıl da IFA'daki yerini aldı. Beko IFA 2019 kapsamında sağlıklı yaşama yardımcı ürün ve teknolojilerini sergiliyor. Beko HarvestFresh buzdolabı teknolojisi de bu kapsamında tanıtıldı. Yeni teknoloji gün ışığı döngünüsü taklit ediyor. Böylece meyve ve sebzelerin hasat edildikleri günkü gibi taze kalabilmelerini sağlıyor. Bu sayede yiyeceklerin içindeki vitaminler de uzun süre korunabiliyor. Buzdolaplarının sebzelik bölmesine yerleştirilen inovatif aydınlatma teknolojisi ile meyve ve sebzelerin vitamin değerleri korunuyor. A ve C vitamin içeriğinin uzun süre korunmasına yardımcı olduğu araştırmalar tarafından ortaya konan teknoloji, 2020 yılında piyasaya sunulacak buzdolabı modellerinde yer alacak. Şirket ayrıca EverFresh+ teknolojisini de bu fuarda tanıtıyor. Bu teknoloji buzdolabının sebze bölmesindeki sıcaklık değişimini minimuma indirir ve hava kanalları sayesinde en doğru nem seviyesinin ayarlanmasını sağlayarak, meyve ve sebzelerin tazeliğini 3 kata kadar daha uzun süre, yaklaşık 30 güne kadar korumanızı sağlar. Combi Steam teknolojisi de tanıtılan teknolojiler arasında yer alıyor. Klasik fırın ile buhar kombinasyonunu tek bir tasarımda bir araya getiren çok fonksiyonlu fırın; tavuk, balık, sebze veya ev yapımı çıtır çıtır kabarmış bir ekmek olsun hazırlamak istediğiniz her bir yemek için en uygun pişirme yöntemini seçmenize imkân veriyor. Ayrıca AutoDose ve AquaTech, Vakum Blender, Beko Çorba Makinesi, Power Blender, Slow Juicer ve Cosmopolis serisi de Beko'nun IFA 2019 standında tüketicileri bekliyor. 140 ülkede faaliyet gösteren Beko adına konuşan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer "Önümüzdeki dönemde Beko bayi sayımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Geçtiğimiz aylarda başlattığımız 100 Kadın Bayi projemizle kadın bayi ekosistemimizi de genişletiyoruz. Altı ay içinde 600’ü aşkın kadın girişimci bayilik için başvurdu, bugüne kadar 14 bayiyi açtık. Beko hem Türkiye hem de dünyada büyümeye devam ediyor" dedi.

The post Beko HarvestFresh, IFA 2019'da sahneye çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.