Teknoloji Haberleri

BİM’den 39 liraya kablosuz kulaklık alırsanız ne olur?

ShiftDelete.Net olarak incelemelerimize BİM’de satılan kablosuz kulaklık ile devam ediyoruz. 39 lira fiyat etiketi ile dikkat çeken Polo Smart Bluetooth kablosuz kulaklık, BİM aktüel ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bizim de deneyimleme fırsatı bulduğumuz bu kulaklık, özellikleri ile bizleri şaşırttı. Polo Smart Bluetooth kablosuz kulaklık inceleme videomuzda, 39 TL’ye çok farklı bir deneyim sunan kablosuz kulaklığı inceliyoruz.

250 liraya drone alırsanız ne olur? (Video)

Polo Smart kablosuz kulaklık inceleme

Son zamanlarda BİM üzerinden satılan uygun fiyatlı teknolojik ürünlere yakından bakmaya devam ediyoruz. Kullanıcılar ürünü satın almadan önce, incelemeler sayesinde özelliklerine yakından bakma ve bu özelliklerin ne kadar doğru olduğunu görebiliyorlar. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım. https://youtu.be/4oIRmqKXcX8

Polo Smart kablosuz kulaklık özellikleri

Artırılmış bass teknolojisi özelliği ile öne çıkan kulaklık, Bluetooth 5.0 gibi ile düzey bağlantı özelliğine sahip. Akıllı telefonunuz veya Bluetooth bağlantı özelliğine sahip herhangi bir cihaza hızlı bir şekilde bağlanabiliyor. Bağlantının ardından 3 saate kadar kullanım süresi vaat eden kulaklık, micro USB üzerinden şarj olabiliyor. Sporcuların da rahat bir şekilde kullanılabilmesi için tasarlanan kulaklık, hafif tasarımı ile koşu sırasında veya herhangi kalabalık bir ortamda kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Koşu esnasında veya günlük kullanım sırasında kulaklığı kullanmak ise oldukça basit. Üzerindeki tuşlar sayesinde telefondan bağımsız bir şekilde müzik çalarınızı kontrol edebiliyor ve müziğinizi dilediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Kulaklık, müzikleri kontrol etmenin yanı sıra telefon aramalarınıda rahat bir şekilde de kontrol etmenizi sağlıyor. BİM’de satılan kablosuz kulaklık ile alakalı daha fazla deneyim ve fikirlerimizi videomuzda görebilirsiniz.

39 TL fiyat etiketine sahip kulaklığın teknik özellikleri neler?

Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği Stereo ses deneyimi 70 mAh boyutunda batarya Micro USB ile şarj olabilme 3 saate kadar kullanım süresi

The post BİM’den 39 liraya kablosuz kulaklık alırsanız ne olur? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.