Binlerce TL değerindeki Adobe kursları 25 TL'ye indi

Yaz aylarının gelmesiyle daha fazla fotoğraf ve video çekmeye başladık. Yaz boyunca çekeceğimiz fotoğraf ve videoları bir profesyonel gibi işleyebileceğimiz bazı uygulamalar bulunuyor. Hobi olarak Adobe kurslarını alabilir ya da bu eğitimler...

Binlerce TL değerindeki Adobe kursları 25 TL'ye indi
Yaz aylarının gelmesiyle daha fazla fotoğraf ve video çekmeye başladık. Yaz boyunca çekeceğimiz fotoğraf ve videoları bir profesyonel gibi işleyebileceğimiz bazı uygulamalar bulunuyor. Hobi olarak Adobe kurslarını alabilir ya da bu eğitimler sonunda kendinize para kazanacak bir gelir kapısı açabilirsiniz. Normalde her biri 400 TL'nin üzerinde olan Adobe kursları kısa bir süreliğine 24.99 TL’den satın alınabiliyor. Kurslar; Adobe Illustrator CC 2019, Photoshop CC 2019, Premiere Pro CC 2019, After Effects CC 2018 olarak sıralanıyor.

Huawei çalışanları ile konuşmayı yasakladılar

Adobe kursları neler sunuyor?

Kısa süreliğine indirimde olan Adobe kurslarını satın aldığınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğitimleri alabileceğiniz gibi bu eğitimlere ömür boyu erişme hakkına da sahip oluyorsunuz. Ayrıca tüm kurslarda çok sayıda uygulama ve proje bulunuyor. Soru-cevap özelliği ile desteklenen kurslarda, her kursun eğitmenine anında ulaşmak mümkün. Peki, offline kursların aksine uygun fiyatla alabileceğiniz bu kurslar neler sunuyor? Şimdi bu kursların içeriklerine yakından bakalım.

Adobe Illustrator CC 2019: En Temelden İleri Seviyeye

İsminden de anlaşılacağı gibi en temelden başlayan kurs, ileri seviyeye kadar geniş bir kapsamda sunuluyor. Kursa katılanları grafik tasarım dünyasıyla tanıştıran ‘Adobe Illustrator CC 2019: En Temelden İleri Seviyeye’ kursunun içinde 8,5 saatlik video bulunuyor. 24.99 TL etikete sahip Adobe Illustrator CC 2019: En Temelden İleri Seviyeye kursuna kaydolmak ve kampanyadan faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

A'dan Z'ye Photoshop CC 2019 Dersleri

Çektiğiniz fotoğrafları kendi kendinize bir profesyonel gibi işleyebilirsiniz. İsterseniz buradan aldığınız eğitimle kendinize bir gelir kapısı da açabilirsiniz. İstediğiniz yerden ulaşabileceğiniz, güncel bilgilerle dolu olan A'dan Z'ye Photoshop CC 2019 Dersleri; başlangıç, orta ve ileri seviyeyi kapsıyor. Kısa süreliğine yüzde 93 oranında indirim bulunduğu, 24.99 TL’lik kursu buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

Premiere Pro CC 2019 / Profesyonel YouTube Kurgu/Montaj Seti

Kampanya kapsamında yalnızca fotoğraf kursları bulunmuyor. İyi bir video üreticisi olmak istiyorsanız, yüzde 88 indirimle Premiere Pro CC 2019 / Profesyonel YouTube Kurgu/Montaj Seti kursuna katılabilirsiniz. 3,5 saatlik video kaydının bulunduğu kursun ardından çektiğiniz filmleri düzenleyebilir, montajını yapabilirsiniz. Premiere Pro CC 2019 / Profesyonel YouTube Kurgu/Montaj Seti için buraya tıklayıp, kısa süreliğine 24.99 TL olan kursa katılabilirsiniz.

After Effects CC 2018: Sıfırdan Eğitim

İndirim kapsamında kayıt olunabilecek kurslardan biri de After Effects CC 2018: Sıfırdan Eğitim. İsminden de anlaşılacağı gibi eğitim sıfırdan başlıyor ve kursiyeri filmlerini, YouTube ve sosyal medya videolarını etkileyici efektlerle süsleyebileceği bir seviyeye getiriyor. İçinde 16 saatlik videonun bulunduğu eğitimlerle 2D ve 3D çalışmaları yapmak kolaylaşıyor. 24.99 TL’lik fiyatıyla After Effects CC 2018: Sıfırdan Eğitim kursuna kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

The post Binlerce TL değerindeki Adobe kursları 25 TL'ye indi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.