Bitcoin piyasası fiyat dalgalanmalarını seviyor

Bitcoin piyasası denince akla gelen fiyat dalgalanmaları, bu pazarın takipçilerini son altı ayda inanılmaz etkiledi. Bitcoin avcılarını hayal kırıklığına uğratan bu mesele, kripto paranın can çekişmesi yüzünden kazanç beklentilerini çok düşürdü....

Bitcoin piyasası fiyat dalgalanmalarını seviyor
Bitcoin piyasası denince akla gelen fiyat dalgalanmaları, bu pazarın takipçilerini son altı ayda inanılmaz etkiledi. Bitcoin avcılarını hayal kırıklığına uğratan bu mesele, kripto paranın can çekişmesi yüzünden kazanç beklentilerini çok düşürdü.

Bitcoin bir ülkeden daha fazla enerji tüketiyor!

Bitcoin piyasası para oynaklığını bir heyecan olarak görüyor

En az altı aydan beri can çekişen kripto para birimi, bu hafta Taipei'de gerçekleştirilen Asya Blok Zinciri Zirvesi'nde konuşuldu. İlgili para biriminin uzmanları, volatilitenin ticareti daha çoşkulu bir hale getirdiğini ortak bir açıklama ile dile getirdi. Bitcoin piyasası BitMEX'in kurucusu ve CEO'su Arthur Hayes, Bitcoin'in eğlenceli olduğunu fakat bu piyasanın söz konusu finansal kaldıraç oranı (borç oranı) devreye girdiğinde 100 kat daha fazla heyecan içerdiğini belirtti. Sözlerine eğlenmekten bahsederek devam eden Hayes, şunları da ekledi: "Hepimiz, tüccarların eğlence sektöründeyiz. İnsanların kripto parada görmek istedikleri şey bu, yüksek oynaklık. Bireyler, bunu arzuluyor." Bitcoin piyasası para Bitcoin'in bu dalgalanması, diğer uzmanların görüşüne göre, birçok insanı bu ortama çekmeye devam edecek. Son zamanlardaki yükselişin daha da fazla sürmesi bekleniyor. Sizce, kripto para dünyası eski günlerine kavuşabilecek mi?

The post Bitcoin piyasası fiyat dalgalanmalarını seviyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.