Black Shark 2 modeli PUBG testine girdi! İşte sonuç...

Xiaomi’nin, Black Shark serisine bir yeni model daha ekleyerek üçüncü oyuncu telefonunu tanıtacağını daha önce duyurmuştuk. Kısa süre önce performans testini sizlerle paylaştığımız Xiaomi Black Shark 2, 18 Mart tarihinde tanıtılacak. İşte Black Shark 2 PUBG testinin sonuçları... Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi açıklandı! Geçtiğimiz yıl Nisan ayında tanıtılan Black Shark’ın devam modeli olan Black Shark 2, Xiaomi'nin üçüncü oyuncu akıllı telefonu olacak. Bu yıl satışa sunulan ve sunulacak olan birçok amiral gemisi ile benzer şekilde, Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonuna Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi güç verecek. Black Shark 2 PUBG ile test edildi! Cihaz JD.com üzerinde listelenirken henüz teknik özelliklere ve fiyata yer verilmiyor. Bununla birlikte Xiaomi Black Shark 2 modelinin günümüzün en popüler oyunlarından PUBG ile test edildiği bir video ortaya çıktı. https://youtu.be/Rr4sgiIWPo4 Beklendiği gibi Xiaomi Black Shark 2, PUBG'yi en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynatıyor. 12 GB ve 8 GB RAM'li olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan telefon, Liquid Cool 3.0 soğutma sistemine ev sahipliği yapıyor. The post Black Shark 2 modeli PUBG testine girdi! İşte sonuç... appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Black Shark 2 modeli PUBG testine girdi! İşte sonuç...
Xiaomi’nin, Black Shark serisine bir yeni model daha ekleyerek üçüncü oyuncu telefonunu tanıtacağını daha önce duyurmuştuk. Kısa süre önce performans testini sizlerle paylaştığımız Xiaomi Black Shark 2, 18 Mart tarihinde tanıtılacak. İşte Black Shark 2 PUBG testinin sonuçları...

Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında tanıtılan Black Shark’ın devam modeli olan Black Shark 2, Xiaomi'nin üçüncü oyuncu akıllı telefonu olacak. Bu yıl satışa sunulan ve sunulacak olan birçok amiral gemisi ile benzer şekilde, Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonuna Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi güç verecek.

Black Shark 2 PUBG ile test edildi!

Cihaz JD.com üzerinde listelenirken henüz teknik özelliklere ve fiyata yer verilmiyor. Bununla birlikte Xiaomi Black Shark 2 modelinin günümüzün en popüler oyunlarından PUBG ile test edildiği bir video ortaya çıktı. https://youtu.be/Rr4sgiIWPo4 Beklendiği gibi Xiaomi Black Shark 2, PUBG'yi en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynatıyor. 12 GB ve 8 GB RAM'li olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan telefon, Liquid Cool 3.0 soğutma sistemine ev sahipliği yapıyor.

The post Black Shark 2 modeli PUBG testine girdi! İşte sonuç... appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.