BMW 3 Serisi için üzücü gelişme!

Alman otomobil üreticisi BMW, yeni BMW 3 Gran Turismo modelinin üretilmeyeceğini açıkladı. Yeni BMW 3 Gran Turismo bekleyenler için üzücü gelişme! Şirketten yapılan açıklamaya göre BMW 3 Gran Turismo, şirketin beklediği satış rakamlarına ulaşamadığı için üretimine son verilen BMW modelleri listesinin en yeni üyesi oldu. İlk kez 2013 yılında F30 3 serisi ile birlikte üretilen Gran Turismo, geçen 6 senenin ardından, üretimden kaldırılıyor. 2020 Audi RS Q3 görüntülendi! BMW Yönetim Kurulu Başkanı Harald Krüger tarafından yapılan açıklamada, BMW 3 GT modelinin üretiminin durdurulması ve birkaç diğer tasarruf hareketi ile birlikte, yaklaşık 12 milyar euro tutarında ek harcamadan kurtulmuş olacak. BMW 3 GT modelinin üretiminin durdurulması kararının ardından gözler, BMW 4 Gran Coupe modeline çevrildi. Her ne kadar durumla alakalı resmi bir açıklama yapılmamış olsa da BMW 4 Gran Coupe modelinin de üretiminin sonlandırılma ihtimali mevcut.   The post BMW 3 Serisi için üzücü gelişme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

BMW 3 Serisi için üzücü gelişme!
Alman otomobil üreticisi BMW, yeni BMW 3 Gran Turismo modelinin üretilmeyeceğini açıkladı.

Yeni BMW 3 Gran Turismo bekleyenler için üzücü gelişme!

yeni bmw 3 gran turismo 2 Şirketten yapılan açıklamaya göre BMW 3 Gran Turismo, şirketin beklediği satış rakamlarına ulaşamadığı için üretimine son verilen BMW modelleri listesinin en yeni üyesi oldu. İlk kez 2013 yılında F30 3 serisi ile birlikte üretilen Gran Turismo, geçen 6 senenin ardından, üretimden kaldırılıyor.

2020 Audi RS Q3 görüntülendi!

BMW Yönetim Kurulu Başkanı Harald Krüger tarafından yapılan açıklamada, BMW 3 GT modelinin üretiminin durdurulması ve birkaç diğer tasarruf hareketi ile birlikte, yaklaşık 12 milyar euro tutarında ek harcamadan kurtulmuş olacak. BMW 3 GT modelinin üretiminin durdurulması kararının ardından gözler, BMW 4 Gran Coupe modeline çevrildi. Her ne kadar durumla alakalı resmi bir açıklama yapılmamış olsa da BMW 4 Gran Coupe modelinin de üretiminin sonlandırılma ihtimali mevcut.  

The post BMW 3 Serisi için üzücü gelişme! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.