Breaking Bad filmi yeni fragmanı ile karşımızda

Breaking Bad filmi fragmanı uzun versiyonuyla karşımıza çıktı. El Camino adlı film 11 Ekim'de Netflix üzerinden yayınlanacak. Film, dizinin finalinde yaşanan çatışma sonrasında Jesse Pinkman karakterini merkeze alıyor. Şimdiye kadar diziyle...

Breaking Bad filmi yeni fragmanı ile karşımızda
Breaking Bad filmi fragmanı uzun versiyonuyla karşımıza çıktı. El Camino adlı film 11 Ekim'de Netflix üzerinden yayınlanacak. Film, dizinin finalinde yaşanan çatışma sonrasında Jesse Pinkman karakterini merkeze alıyor. Şimdiye kadar diziyle alakalı iki adet kısa fragman yayınlandı. Fragmanlarla dizinin hayranlarını daha da heyecanlandıran yönetmen Vince Gilligan, bu yeni fragmanla birlikte heyecanın dozunu daha da arttırıyor.

Breaking Bad filmi fragmanı yeni neler sunuyor?

Kısa bir fragman sonrası bugün yayınlanan uzun fragmanın başında Pinkman, Polis devriyesinden gizleniyor. Sonrasında ise Jesse Pinkman ve Skinny Pete'i aynı karede görüyoruz. Fragmanın ilerleyen sahnelerinde Pinkman'ın bir tür hazırlık içinde olduğu görülüyor.

netflix

Son olarak bugün Mike karakterinin de filmde yer alacağı ortaya çıkmıştı. Çatışmada ağır yaralanan Mike kurtuldu mu sorusunun cevabını ise fragmandan alamıyoruz. Bazı hayran teorilerine göre Mike ve Walter White karakteri çatışmadan sonra bir şekilde hayatta kalmış olabilir. Ancak çoğu kişi filmde karakterlere flashback sahnelerde rastlayacağımızı düşünüyor. breaking bad filmi, breaking bad filmi fragmanı, jesse pinkman Dünyanın en iyi dizilerinden biri olan Breaking Bad, altı sene önce yayınlanan finaliyle hayranlarını büyük bir boşluğa sürüklemişti. Yine aynı evrende yer alan Saul Goodman karakterinin hayatını anlatan Better Call Saul ise birazda olsa hayranları tatmin etti. Ancak uzun süredir dedikodusu yapılan Breaking Bad filmi haberleri sonrası hayranlar uzun süreden sonra çatışma sonrası neler olduğunu öğrenebilecek.