Büyük doğum günü sürprizi! (VİDEO)

SDN ofisinde 9 Kasım'da ilginç bir gün yaşandı. Hem Hakkı Alkan, hem de Kaan Arlı'nın doğum günleri üst üste gelince, biz de ekip arkadaşları olarak çifte doğum günü düzenledik. Ama, doğum günü hazırladığımız bu eğlenceli videodaki tek sürpriz olmadı. SDN ofisinde sürpriz doğum günü! Bildiğiniz gibi SDN ofisinde en güzel anlarımızı video ile süsleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Siz takipçilerimizle bağ kurmanın en güzel yollarından biri olarak düşündüğümüz ofis için videolarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez Hakkı Alkan ve Kaan Arlı doğum günlerini ofiste kutluyorlar. İyi seyirler! https://youtu.be/GyicrH8Jgpk SDN ofis videolarını sizlerle düzenli olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Bunun öncesinde sizlerle ofis çalışanlarının işletim sistemleri hakkında bir video paylaşmıştık. Özellikle Android platformunda güncellemelerin her modele verilmemesi ya da geç verilmesi nedeniyle Android tarafında kimin hangi sürümü kullandığı oldukça merak ediliyor. Hem mobil tarafta hem de kullandığımız bilgisayarlardaki kullandığımız işletim sisteminin hangi sürüm olduğunu ve bu sürümlerle ilgili yorumlarımızı keyfli ofis içi videomuzda sizlerle paylaşmıştık. Bu videoyu da hemen aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Hangi işletim sisteminin hangi sürümünü kullanıyoruz? The post Büyük doğum günü sürprizi! (VİDEO) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Büyük doğum günü sürprizi! (VİDEO)
SDN ofisinde 9 Kasım'da ilginç bir gün yaşandı. Hem Hakkı Alkan, hem de Kaan Arlı'nın doğum günleri üst üste gelince, biz de ekip arkadaşları olarak çifte doğum günü düzenledik. Ama, doğum günü hazırladığımız bu eğlenceli videodaki tek sürpriz olmadı.

SDN ofisinde sürpriz doğum günü!

Bildiğiniz gibi SDN ofisinde en güzel anlarımızı video ile süsleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Siz takipçilerimizle bağ kurmanın en güzel yollarından biri olarak düşündüğümüz ofis için videolarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez Hakkı Alkan ve Kaan Arlı doğum günlerini ofiste kutluyorlar. İyi seyirler! https://youtu.be/GyicrH8Jgpk SDN ofis videolarını sizlerle düzenli olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Bunun öncesinde sizlerle ofis çalışanlarının işletim sistemleri hakkında bir video paylaşmıştık. Özellikle Android platformunda güncellemelerin her modele verilmemesi ya da geç verilmesi nedeniyle Android tarafında kimin hangi sürümü kullandığı oldukça merak ediliyor. Hem mobil tarafta hem de kullandığımız bilgisayarlardaki kullandığımız işletim sisteminin hangi sürüm olduğunu ve bu sürümlerle ilgili yorumlarımızı keyfli ofis içi videomuzda sizlerle paylaşmıştık. Bu videoyu da hemen aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Hangi işletim sisteminin hangi sürümünü kullanıyoruz?

The post Büyük doğum günü sürprizi! (VİDEO) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.