Teknoloji Haberleri

Çağatay Ulusoy’lu The Protector yayın tarihi belli oldu!

Netflix’in başrolünde Çağatay Ulusoy’un olduğu The Protector ( Hakan: Muhafız ) isimli bir Türk dizisi üzerinde çalıştığı uzun süredir biliniyor. Kısa bir süre önce dizinin ilk fragmanını yayınlayan Netflix Türkiye‘den bomba bir açıklama daha geldi.

Netflix’ten Osmanlı dizisi geliyor: Ottoman Rising!

Böylece başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Hakan: Muhafız’ın (The Protector) yayın tarihi belli oldu!

The Protector yayın tarihi/ Hakan: Muhafız yayın tarihi

Geçtiğimiz ayın başında yayınlanan dizinin fragmanı Netflix’in sosyal medya hesaplarında ” İstanbul’un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız çok yakında sadece Netflix’te ” açıklaması ile paylaşılmıştı. Bugün dizinin yapılan açıklamayla ise merakla beklenen The Protector yayın tarihi (Hakan: Muhafız yayın tarihi) 14 Aralık Cuma olarak açıklandı. https://youtu.be/7tT8q0Vov8E Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda yer alan önemli oyunculardan bazıları. Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. Dizide sıradan bir genç olan Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesini ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

The post Çağatay Ulusoy’lu The Protector yayın tarihi belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.