Teknoloji Haberleri

CES 2019’da neler olacak? – VİDEO

Önümüzdeki günlerde Amerika’da Las Vegas‘ta düzenlenecek olan CES 2019 etkinliğinde olacağız. Burada en yeni tüketici elektroniği ürünlerini sizlerle buluşturacak ve en yeni gelişmelerden haberdar edeceğiz.

CES 2019 fuarında bizleri neler bekliyor?

MediaMarkt’ın sponsorluğunda katılacağımız CES fuarında birçok video ve haber ile ShiftDelete.Net takipçileriyle buluşacağız. Peki, 7 Ocak ile 11 Ocak arası düzenlenecek olan CES 2019’da neler olacak? Neler yapacağız? İşte tüm bunların cevabı, sizin için özel olarak hazırladığımız videoda. İyi seyirler! https://youtu.be/_INukCF49-Q 7 Ocak ile 11 Ocak arası düzenlenecek olan CES etkinlik takvimi belli oldu. Büyük ölçüde mobil cihazların ön plana çıkacak olan etkinlikte Sony, LG, Samsung ve Qualcomm gibi firmalarında 5G teknolojisi hakkında önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor Bunun haricinde ise LG ve Samsung gibi ekran üreticileri bildiğiniz gibi her sene CES etkinliklerinde büyük ekranlı televizyonları ile sınırları zorluyorlar. Bu senede ikilinin büyük ekranlı modellerini gün yüzüne çıkartması da ön görülüyor.

CES 2019 etkinlik takvimi

– LG Electronics – 7 Ocak Pazartesi TSİ 19:00 – Qualcomm – 7 Ocak Pazartesi  TSİ 23: 00 – Samsung – 8 Ocak Pazartesi TSİ 01:00 – Verizon – 8 Ocak Salı TSİ : 03 : 00 – Sony – 8 Ocak Pazartesi  TSİ 04:00

The post CES 2019’da neler olacak? – VİDEO appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.