CIA'den patlamayan bıçaklı füze!

ABD hükümeti tarafından geliştirilen R9X - nam-ı diğer "Ninja Bombası" - adlı füzedeki bombalar yerini keskin bıçaklara bırakıyor. Böylece bıçaklı füze; tekli hedefleri, etrafa çok fazla zarar vermeden öldürmeyi planlıyor. Yerli akıllı füzeler teröristlere göz açtırmıyor! CIA kanatlı füzesi Ninja Bombası özellikleri neler? R9X füzesi, patlamak yerine şiddetle düşüşü sırasında ucundaki altı uzun bıçak yardımıyla hedeflerin üstesinden kolayca gelebiliyor. Bunun yanı sıra bıçaklar hedefe ulaştığında olduğu yerde yayılıyor. ABD Başkanı Obama, 2013 yılında yaptığı açıklamada, terör bölgesindeki düşmanları halka zarar vermeden öldürmek istediklerini belirtmişti. Bu füzenin de Obama mottosuyla geliştirildiği vurgulanıyor. Füze teknolojileri her geçen gün gelişiyor. Fakat genelde bu tarz füzelere değil patlamalı füzelere rastlıyoruz. Ama CIA ve ABD hükümetinin bu hamlesinden sonra bu tarz füze modellerinin devamı gelebilir. CIA ve Pentagon bu füze modeliyle ilgili şimdilik bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. The post CIA'den patlamayan bıçaklı füze! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

CIA'den patlamayan bıçaklı füze!
ABD hükümeti tarafından geliştirilen R9X - nam-ı diğer "Ninja Bombası" - adlı füzedeki bombalar yerini keskin bıçaklara bırakıyor. Böylece bıçaklı füze; tekli hedefleri, etrafa çok fazla zarar vermeden öldürmeyi planlıyor.

Yerli akıllı füzeler teröristlere göz açtırmıyor!

CIA kanatlı füzesi Ninja Bombası özellikleri neler?

R9X füzesi, patlamak yerine şiddetle düşüşü sırasında ucundaki altı uzun bıçak yardımıyla hedeflerin üstesinden kolayca gelebiliyor. Bunun yanı sıra bıçaklar hedefe ulaştığında olduğu yerde yayılıyor. ABD Başkanı Obama, 2013 yılında yaptığı açıklamada, terör bölgesindeki düşmanları halka zarar vermeden öldürmek istediklerini belirtmişti. Bu füzenin de Obama mottosuyla geliştirildiği vurgulanıyor. Füze teknolojileri her geçen gün gelişiyor. Fakat genelde bu tarz füzelere değil patlamalı füzelere rastlıyoruz. Ama CIA ve ABD hükümetinin bu hamlesinden sonra bu tarz füze modellerinin devamı gelebilir. CIA ve Pentagon bu füze modeliyle ilgili şimdilik bir açıklama yapmaktan kaçınıyor.

The post CIA'den patlamayan bıçaklı füze! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.