Çift çentikli amiral gemisi: Sharp Aquos R3 tanıtıldı!

Sharp, günümüz akıllı telefon pazarında maalesef tanınan bir marka değil. Ancak, kendi anavatanında oldukça ilgi gören marka her geçen gün çıtayı yükselterek ürettiği telefonlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Çerçevesiz akıllı telefon çalışmaları ile tanınan ve ekran konusunda başarılı bir firma olduğunu Aquos R serisi akıllı telefonları ile kanıtlayan Sharp bu kez Aquos R3 modelini tanıttı. İşte Sharp Aquos R3 özellikleri ve tasarımı! Çift çentikli Sharp Aquos R2 Compact tanıtıldı! 120 Hz ekranlı Sharp Aquos R3 özellikleri! Kasım ayında tanıtılan dünyanın ilk çift çentikli telefonu Aquos R2 Compact'ın devam modeli olan Aquos R3'ün 6.2 inç büyüklüğündeki IGZO paneli 3120x1440 piksel çözünürlük sunarken, 120 Hz yenileme hızına sahip. HDR 10 desteğine sahip olan bu ekranda bir önceki model ile benzer şekilde çift çentik yer alıyor. Üst çentik 16.3 Megapiksel çözünürlüğündeki kameraya, alt çentik ise parmak izi okuyucunun yer aldığı ana ekran düğmesine ev sahipliği yapıyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanının yer aldığı telefon, Snapdragon 855'ten güç alıyor. https://youtu.be/cpJFJ7_6h_E Telefonun arka tarafında fotoğraf çekimi için kullanılan 12.2 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.7 diyaframa sahip ve video kaydı için kullanılan 20 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.4 diyaframa sahip kamera yer alıyor. 11W kablosuz şarj desteğine sahip olan telefon, 3200 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Sharp Aquos R3'ün fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı. The post Çift çentikli amiral gemisi: Sharp Aquos R3 tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Çift çentikli amiral gemisi: Sharp Aquos R3 tanıtıldı!
Sharp, günümüz akıllı telefon pazarında maalesef tanınan bir marka değil. Ancak, kendi anavatanında oldukça ilgi gören marka her geçen gün çıtayı yükselterek ürettiği telefonlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Çerçevesiz akıllı telefon çalışmaları ile tanınan ve ekran konusunda başarılı bir firma olduğunu Aquos R serisi akıllı telefonları ile kanıtlayan Sharp bu kez Aquos R3 modelini tanıttı. İşte Sharp Aquos R3 özellikleri ve tasarımı!

Çift çentikli Sharp Aquos R2 Compact tanıtıldı!

120 Hz ekranlı Sharp Aquos R3 özellikleri!

Kasım ayında tanıtılan dünyanın ilk çift çentikli telefonu Aquos R2 Compact'ın devam modeli olan Aquos R3'ün 6.2 inç büyüklüğündeki IGZO paneli 3120x1440 piksel çözünürlük sunarken, 120 Hz yenileme hızına sahip. HDR 10 desteğine sahip olan bu ekranda bir önceki model ile benzer şekilde çift çentik yer alıyor. Üst çentik 16.3 Megapiksel çözünürlüğündeki kameraya, alt çentik ise parmak izi okuyucunun yer aldığı ana ekran düğmesine ev sahipliği yapıyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanının yer aldığı telefon, Snapdragon 855'ten güç alıyor. https://youtu.be/cpJFJ7_6h_E Telefonun arka tarafında fotoğraf çekimi için kullanılan 12.2 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.7 diyaframa sahip ve video kaydı için kullanılan 20 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.4 diyaframa sahip kamera yer alıyor. 11W kablosuz şarj desteğine sahip olan telefon, 3200 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Sharp Aquos R3'ün fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

The post Çift çentikli amiral gemisi: Sharp Aquos R3 tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.