Çift ekranlı LG V60 ThinQ için tarih verildi!

Samsung ve Huawei, Galaxy Fold ve Mate X ile katlanabilir telefon sektöründe kendine yer edinmeye çalışırken, akıllı telefon dünyasında son zamanlarda istediğini bulamamış olan LG biraz daha farklı bir yaklaşım izliyor. Geçtiğimiz yıl LG V50...

Çift ekranlı LG V60 ThinQ için tarih verildi!
Samsung ve Huawei, Galaxy Fold ve Mate X ile katlanabilir telefon sektöründe kendine yer edinmeye çalışırken, akıllı telefon dünyasında son zamanlarda istediğini bulamamış olan LG biraz daha farklı bir yaklaşım izliyor. Geçtiğimiz yıl LG V50 ThinQ ile telefona takılabilen ikinci ekran satışa sunuldu. Katlanabilir yapıda gibi görünen V50 ThinQ’nun 6.2 inçlik ikinci ekranı sayesinde aynı anda oyun oynama, video izleme gibi işlemler gerçekleştirilebilir hale geldi.

LG G8s ThinQ ve LG Q60 ön inceleme

LG V60 ThinQ tanıtım tarihi açıklandı

LG önümüzdeki Eylül ayında Berlin'de gerçekleştirilecek olan IFA 2019 etkinliğinde duyuracağı V60 ThinQ modelini de aynı yapı üzerine inşa etmeyi planlıyor. Şirket bu bağlamda yeni nesil ikinci ekran hakkında bazı ipuçları verdi. https://youtu.be/7YguzVLFYd4 İkinci ekran telefona takıldığında ana ekran ile aynı boyutta görünüyor. Ancak, V60 ThinQ modeli ile sunulacak olan ikinci nesil harici ekran daha ince çerçevelere sahip olacak. Bu sayede biraz daha büyük bir yapı kullanıcılara sunulacak. Tüm bunlara ek olarak yeni harici ekranda bildirimlerin, saatin ve tarihin görüntülenebildiği küçük bir ekran daha olacak. Bunlar dışında LG V60 ThinQ hakkında ortaya çıkan başka bir detay şu anda bulunmuyor, cihaz 6 Eylül tarihinde resmiyet kazanacak.

The post Çift ekranlı LG V60 ThinQ için tarih verildi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.