Cinsiyet değiştirme filtresi ile polisi kandırdılar!

Snapchat tarafından duyurulmasının ardından ülkemiz de dahil olmak üzere birçok bölgede dikkatleri üzerine toplayan Snapchat cinsiyet değiştirme filtresi, bu kez ilginç bir operasyon için kullanıldı. Snapchat'in cinsiyet değiştirme filtreleri...

Cinsiyet değiştirme filtresi ile polisi kandırdılar!
Snapchat tarafından duyurulmasının ardından ülkemiz de dahil olmak üzere birçok bölgede dikkatleri üzerine toplayan Snapchat cinsiyet değiştirme filtresi, bu kez ilginç bir operasyon için kullanıldı. Snapchat'in cinsiyet değiştirme filtreleri kullanılarak, kendisinden yaşça küçük kızlara buluşma talep eden ABD polisi yakalandı.

Snapchat yeni özellikler ile geliyor!

Snapchat cinsiyet değiştirme filtresi ile polisi kandırdılar!

20 yaşındaki üniversite öğrencisi, reşit olmayan kızlarla bağlantı kurmak isteyen polis memurunu yakalamak için Snapchat'in cinsiyet değiştirici filtresini kullandığını açıkladı. Bu durumu tetikleyen unsurun ise genç yaştaki kız arkadaşının bir polis tarafında tacize uğraması olduğunu belirtti. snapchat cinsiyet değiştirme filtresi Kişisel tehdide maruz kalmamasından dolayı soyadını vermeyen Ethan, Tinder uygulamasında Esther isimli bir kadın olarak profil açtı. Profil fotoğrafı olarak da kendisini cinsiyet değiştirme filtresi ile kıza dönüştüren kişi, San Mateo polis memuru Robert Davies'in dikkatini çekti. Davies, “Bu gece biraz eğlenmek ister misiniz?” diye sordu ve öğrenci 16 yaşında olduğunu bildirdi. Bu durumun sorun olmayacağını belirten polis memurunun tüm bilgileri 12 saatlik mesajlaşma ile öğrenildi. Ardından öğrenci, konuşmaların ekran görüntüsünü aldı ve gerekli yerlere şikayette bulundu. Bu durumun ardından Davies, tutuklandı ve sorguya alındı. Memurluk görevinden alınan eski polis, halen daha çocuklara taciz etme suçuyla sorgulanıyor.

The post Cinsiyet değiştirme filtresi ile polisi kandırdılar! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.