Concrete Genie çıkış tarihi açıklandı

Bir süredir merakla beklenen Concrete Genie oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Pixelopus stüdyosu tarafından geliştirilen Concrete Genie çıkış tarihi için ekim ayı işaret edildi. Oyun, PlayStation 4'e özel olarak piyasaya çıkacak. Resident...

Concrete Genie çıkış tarihi açıklandı
Bir süredir merakla beklenen Concrete Genie oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Pixelopus stüdyosu tarafından geliştirilen Concrete Genie çıkış tarihi için ekim ayı işaret edildi. Oyun, PlayStation 4'e özel olarak piyasaya çıkacak.

Resident Evil 8 söylentileri çıktı

Concrete Genie çıkış tarihi

PlayStation 4'e özel çıkacağı söylenen Concrete Genie çıkış tarihi, 9 Ekim 2019 olarak belirlendi. 9 Ekim'de piyasaya çıkacak oyunun ana kahramanı Ash ile oyuncular maceraya atılacak. Doğduğu Denska şehri karanlığa hapsolan Ash, oyun boyunca bu şehri kurtarmaya çalışıyor. Büyülü olduğunu keşfettiği fırçasıyla, bu kirli ve terkedilmiş şehrin sokaklarını güzel ve canlı çizimlerle temizlemeye başlıyor. Oyuncular Ash'in büyülü fırçasıyla şehre hayat verirken onun kişisel yolculuğuna da şahitlik ediyor. Oyunla ilgili bir tanıtım videosu da yayınlandı. Videoda boya kaykayı özelliği de tanıtılıyor. https://youtu.be/ppETHkwVADA Concrete Genie, oyuna ek olarak PlayStation VR sahipleri için iki farklı VR modu da içeriyor. Denska’nın büyülü atmosferini ölümsüzleştirmek isteyen oyuncular için Concrete Genie, fotoğraf modu özelliğiyle birlikte geliyor.

The post Concrete Genie çıkış tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.