Daha güçlü bir retina ekranlı MacBook Air geliyor!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni retina ekranlı MacBook Air tek bir işlemci seçeneğine sahipti. Görünen o ki Apple bu durumu değiştirmeyi ve i7 işlemcili MacBook Air üretmeyi düşünüyor. Yeni iPad Pro ve Yeni MacBook Air özellikleri – Video İşte i7 işlemcili MacBook Air! 30 Ekim günü Apple'ın düzenlediği bir etkinlikte yeni iPad Pro ile birlikte resmiyet kazanan yeni retina ekranlı MacBook Air, sadece 1.6 GHz çift çekirdekli sekizinci nesil Intel Core i5 işlemci seçeneğine sahipti. Geçtiğimiz günlerde ise Geekbench kriter testinde ortaya çıkan AAPJ140K1,1 isimli bir cihaz dikkat çekti. Tam olarak model adı yer almasa da kriter testinde yer alan cihazın işlem kartı numarası MacBook Air ile aynı. Diğer taraftan 2133 MHz LPDDR3 16 GB RAM ise yine MacBook Air modellerinde yer alan bir diğer seçenek. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazandırılması beklenen yeni i7 işlemcili MacBook Air GeekBench skorlarına baktığımızda ise çoklu işlemci testinden 8553 puan, tek çekirdek testinden ise 4249 puan aldığını görüyoruz. Buda demek oluyor ki güncel MacBook Air modellerinden yüzde 8,5 daha hızlı. Listenen cihazın yakın zamanda piyasaya çıkması bekleniyor. The post Daha güçlü bir retina ekranlı MacBook Air geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Daha güçlü bir retina ekranlı MacBook Air geliyor!
Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni retina ekranlı MacBook Air tek bir işlemci seçeneğine sahipti. Görünen o ki Apple bu durumu değiştirmeyi ve i7 işlemcili MacBook Air üretmeyi düşünüyor.

Yeni iPad Pro ve Yeni MacBook Air özellikleri – Video

İşte i7 işlemcili MacBook Air!

30 Ekim günü Apple'ın düzenlediği bir etkinlikte yeni iPad Pro ile birlikte resmiyet kazanan yeni retina ekranlı MacBook Air, sadece 1.6 GHz çift çekirdekli sekizinci nesil Intel Core i5 işlemci seçeneğine sahipti. Geçtiğimiz günlerde ise Geekbench kriter testinde ortaya çıkan AAPJ140K1,1 isimli bir cihaz dikkat çekti.

Tam olarak model adı yer almasa da kriter testinde yer alan cihazın işlem kartı numarası MacBook Air ile aynı. Diğer taraftan 2133 MHz LPDDR3 16 GB RAM ise yine MacBook Air modellerinde yer alan bir diğer seçenek. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazandırılması beklenen yeni i7 işlemcili MacBook Air GeekBench skorlarına baktığımızda ise çoklu işlemci testinden 8553 puan, tek çekirdek testinden ise 4249 puan aldığını görüyoruz. Buda demek oluyor ki güncel MacBook Air modellerinden yüzde 8,5 daha hızlı. Listenen cihazın yakın zamanda piyasaya çıkması bekleniyor.

The post Daha güçlü bir retina ekranlı MacBook Air geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.