Deli Mi Ne? yaptıklarından dolayı özür diledi

14 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleştirilen UEFA Süper Kupa müsabakası, Liverpool ile Chelsea'nin kozlarını paylaştığı bir finale eşlik etmişti. YouTube'da "Deli Mi Ne?" isimli kanalın sahibi Fester Abdü, herkesin...

Deli Mi Ne? yaptıklarından dolayı özür diledi
14 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleştirilen UEFA Süper Kupa müsabakası, Liverpool ile Chelsea'nin kozlarını paylaştığı bir finale eşlik etmişti. YouTube'da "Deli Mi Ne?" isimli kanalın sahibi Fester Abdü, herkesin gözü önünde sahaya girmişti.

Deli Mi Ne? Süper Kupa Finalinde sahaya atladı!

YouTuber Deli Mi Ne? yaptıklarından dolayı pişman

100 bin aboneden daha fazlasını kaybeden Fester Abdü, kendi kanalı üzerinden bir açıklama yaptı. "Önemli açıklama!" başlığına sahip olan video, 500 bin izleyiciye ulaşmak üzere.

Deli Mi Ne? ve arkadaşları gözaltına alındı!

Türkiye'nin imajına zarar vermekle de suçlanan ünlü YouTuber, Twitter'da da #DeliMiNeSanaYakışmadı ile trend olmuştu. Ayrıca gözaltına alınan video içerik üreticisi, savcılığa da sevk edilecek. Peki, Fester Abdü kendi çektiği videosunda özetle neler söyledi? Deli Mi Ne? Yaşadığı olayları bir milli takım sporcusu olarak değerlendirdiğini belirten YouTuber, sahada bulunan herkesten ve tüm Türk halkından özür diledi. Oldukça tepki gören bu hareketi YouTube'a bir video atmak için yapmadığını ifade eden Fester Abdü, anlık bir refleksten dolayı çok heyecanlandığı ve sahaya atladığını söyledi. Aşağıda, kendisinin videosu yer alıyor. Kendisinin ilgili konu hakkındaki sözlerini dinleyebilirsiniz. İyi seyirler.  

The post Deli Mi Ne? yaptıklarından dolayı özür diledi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.