Desperados 3 için müjdeli haber geldi

Mimimi Productions tarafından geliştirilen ve THQ Nordic'in yayıncılığını üstlendiği gerçek zamanlı takım stratejisi oyunu Desperados 3 geçen yıl Ağustos ayında duyurulmuştu. Yaklaşık 1 yılın ardından ilk müjdeli haber geldi. Desperados 3 kapalı...

Desperados 3 için müjdeli haber geldi
Mimimi Productions tarafından geliştirilen ve THQ Nordic'in yayıncılığını üstlendiği gerçek zamanlı takım stratejisi oyunu Desperados 3 geçen yıl Ağustos ayında duyurulmuştu. Yaklaşık 1 yılın ardından ilk müjdeli haber geldi. Desperados 3 kapalı beta başvuruları açıldı. Geliştiricinin belirleyeceği 500 şanslı oyuncu herkesten önce Desperados 3'ü deneyimleme fırsatı elde edecek.

NBA 2K20 ön sipariş bonusları

Desperados 3 kapalı beta başvuruları başladı

Kapalı beta testleri 9 - 22 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek. 1870'lerin ABD ve Meksika'sı arasında bir yolculuk yapacağımız oyundaki karakterlerden John Cooper geçmişte yapılan hataların sorumluluğunu almak zorunda kalacak. Desperados 3 kapalı beta başvuruları başladı Cooper, arayışlar içinde dolaşırken karşısına Kate O 'Hara, gölgeli Arthur "Doc" McCoy, Hector ve New Orelans'da yaşayan gizemli bir bayan çıkar. Kolorada dağlarını aşarak Louisian'nın kalbine varan ekip, ardından tekrar Meksika'ya doğru yola koyulur. Kapalı beta için başvuru yapmak isteyenler buraya tıklayarak ilgili forma ulaşabilirler. 2019 yılı içerisinde yayınlanması beklenen oyunun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı.

The post Desperados 3 için müjdeli haber geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.