Dev bataryalı: Galaxy M30s tanıtım tarihi açıklandı!

Galaxy A serisi ile benzer şekilde Galaxy M serisinde de piyasadaki modellerin "S" versiyonlarının tanıtılacağını duyurmuştuk. Bu kapsamda kullanıcıların merakla beklediği modellerin başında, Samsung Galaxy M30s geliyor. Merakla beklenen diyoruz,...

Dev bataryalı: Galaxy M30s tanıtım tarihi açıklandı!
Galaxy A serisi ile benzer şekilde Galaxy M serisinde de piyasadaki modellerin "S" versiyonlarının tanıtılacağını duyurmuştuk. Bu kapsamda kullanıcıların merakla beklediği modellerin başında, Samsung Galaxy M30s geliyor. Merakla beklenen diyoruz, zira bu telefon 6000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak. Bu sayede oldukça uzun bir pil süresi sağlayan telefonun tanıtım tarihi nihayet belli oldu. İşte cihazın tanıtım tarihi ve sızdırılan özellikleri.

Galaxy A90 özellikleri tüm detaylarıyla netleşti!

6000 mAh bataryalı: Galaxy M30s tanıtım tarihi!

Samsung'un yeni telefonu 18 Eylül'den itibaren, Amazon Hindistan üzerinden satın alınabilecek. 6.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekranın yer aldığı telefon, 4 GB RAM'e ev sahipliği yaparken 64 GB ve 128 GB depolama seçeneği sunacak. Cihazın, Exynos 9611 işlemciden güç alıp almayacağı bilinmezliğini korurken, 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera arka tarafta yer alan üçlü kuruluma öncülük edecek. Exynos 9610 hali hazırda piyasada yer alırken, Exynos 9611'in detayları henüz bilinmezliğini koruyor. Bu nedenle cihazın sunacağı performans hakkında şu anda yorum yapmak pek mümkün değil. Son olarak telefonun başlangıç fiyatının yaklaşık 210 dolar olacağı belirtiliyor.

The post Dev bataryalı: Galaxy M30s tanıtım tarihi açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.