DJI Osmo Action tanıtıldı! İşte özellikleri

GoPro'nun Hero 7 aksiyon kamerası modeliyle doğrudan rekabet edecek olan DJI aksiyon kamerası DJI Osmo Action resmen duyuruldu. Bu üründen daha önce duyurulan Osmo Pocket gibi birçok özelliği Osmo Action'da da görüyoruz. YouTuber coşturan DJI Osmo Pocket inceleme! DJI Osmo Action özellikleri GoPro Hero 7 Black rakibi Osmo Action, GoPro aksesuarlarına da destek verecek. Bu sayede bisiklet ve kask gibi ürünlerde rahatlıkla kullanılabilecek. 11 metre derinliğe kadar rahatlıkla da çalışacak. Ayrıca kamerada, kendinizi çekerken görmenizi sağlayacak bir ekran mevcut. Osmo Action, b hızında video çekebilen kamera, 4K çözünürlüğünde ve 60 FPS video kaydı yapabilirken, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS'e kadar video kayıt edebiliyor. Ayrıca 12 megapiksellik kamera sensörüne sahip olan kameranın stabilizasyon sistemiyle de öne çıktığı görülüyor. GoPro, Hero 7 Black modelini duyururken en iyi stabilizasyona sahip kameralardan biri olduğunu belirtmişti. Osmo Action'da da buna benzer bir stabilizasyon teknolojisi kullanıldığı görülüyor. RockSteady adı verilen bu teknoloji, oldukça iddialı gözüküyor. Osmo Action modelinin GoPro modellerine göre en büyük dezavantajlarından biri çekimlerdeki kesme payı oluyor. Osmo Action 4K videolar çekerken daha fazla alanı kesiyor. Bu da daha dar açılı görüntüler meydana getiriyor. Lansman fiyatı 350 dolar şeklinde olan ürünün ülkemize ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. 399 dolarlık GoPro Hero 7 Black ise ülkemizde 2.600 lira bandında satılıyor. The post DJI Osmo Action tanıtıldı! İşte özellikleri appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

DJI Osmo Action tanıtıldı! İşte özellikleri
GoPro'nun Hero 7 aksiyon kamerası modeliyle doğrudan rekabet edecek olan DJI aksiyon kamerası DJI Osmo Action resmen duyuruldu. Bu üründen daha önce duyurulan Osmo Pocket gibi birçok özelliği Osmo Action'da da görüyoruz.

YouTuber coşturan DJI Osmo Pocket inceleme!

DJI Osmo Action özellikleri

GoPro Hero 7 Black rakibi Osmo Action, GoPro aksesuarlarına da destek verecek. Bu sayede bisiklet ve kask gibi ürünlerde rahatlıkla kullanılabilecek. 11 metre derinliğe kadar rahatlıkla da çalışacak. Ayrıca kamerada, kendinizi çekerken görmenizi sağlayacak bir ekran mevcut. dji osmo action Osmo Action, b hızında video çekebilen kamera, 4K çözünürlüğünde ve 60 FPS video kaydı yapabilirken, Full HD çözünürlükte ise 240 FPS'e kadar video kayıt edebiliyor. Ayrıca 12 megapiksellik kamera sensörüne sahip olan kameranın stabilizasyon sistemiyle de öne çıktığı görülüyor. GoPro, Hero 7 Black modelini duyururken en iyi stabilizasyona sahip kameralardan biri olduğunu belirtmişti. Osmo Action'da da buna benzer bir stabilizasyon teknolojisi kullanıldığı görülüyor. RockSteady adı verilen bu teknoloji, oldukça iddialı gözüküyor. dji osmo action Osmo Action modelinin GoPro modellerine göre en büyük dezavantajlarından biri çekimlerdeki kesme payı oluyor. Osmo Action 4K videolar çekerken daha fazla alanı kesiyor. Bu da daha dar açılı görüntüler meydana getiriyor. Lansman fiyatı 350 dolar şeklinde olan ürünün ülkemize ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. 399 dolarlık GoPro Hero 7 Black ise ülkemizde 2.600 lira bandında satılıyor.

The post DJI Osmo Action tanıtıldı! İşte özellikleri appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.