DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Artık daha küçük

Bir drone üreticisi olmasının yanı sıra özellikle YouTuber'lar tarafından yoğun ilgi gösterilen bir gimbal olan Osmo Mobile‘ın üretimini gerçekleştiren DJI, serinin üçüncü modeli ile karşımıza çıktı. İşte DJI Osmo Mobile 3 özellikleri ve fiyatı...

DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Artık daha küçük
Bir drone üreticisi olmasının yanı sıra özellikle YouTuber'lar tarafından yoğun ilgi gösterilen bir gimbal olan Osmo Mobile‘ın üretimini gerçekleştiren DJI, serinin üçüncü modeli ile karşımıza çıktı. İşte DJI Osmo Mobile 3 özellikleri ve fiyatı Tasarımsal açıdan Osmo Mobile 2'ye kıyasla daha kısa ve küçük olan gimbal, bu sayede video çekimlerinde kullanıcının çok daha az yorulmasını yani daha uzun süre kayıt yapabilmesini sağlıyor. Sevindirici olan ise DJI'ın çıkarma yapmaması.

GoPro katili ofise geldi! DJI Osmo Action kutu açılışı

DJI Osmo Mobile 3 özellikleri ve fiyatı

Yani, daha küçük bir cihaz için herhangi bir özellikten veya ergonomiden feragat edilmedi. Hatta, birinci nesil Osmo Mobile'ın tetikleme butonu Osmo Mobile 3'te yeniden kullanıcılara sunuldu. DJI kontrollerin kolaylaştırıldığını, böylece yeni Osmo Mobile'ın tek elle kullanım açısından daha avantajlı olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra katlanır tasarımın, kullanıcının akıllı telefonunu şarj etmesini veya harici bir mikrofon bağlamasını sağlayan bağlantı noktalarına da erişimi mümkün hale getirdiği vurgulanıyor. Telefonun bulunduğu konumun tersine hızlıca geçiş yapmadığı konusunda çok fazla şikayet geliyordu. Bu sorun Osmo Mobile 3'te çözüldü ve artık mod düğmesine üç kez dokunmak telefonunun dikey veya yatay pozisyona geçmesi için yeterli. DJI Active Track teknolojisinin yanı sıra time-lapse, hyperlapse, panorama ve hareket kontrolü gibi özellikler kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca, yeni başlayanlar için görüntüleri otomatik olarak düzenleyen bir “hikaye modu” bulunuyor. DJI Osmo Mobile 3'ün başlangıç fiyatı 119 dolar olarak açıklandı. Başlangıç kiti içerisinde kayış, saklama çantası ve kaymayı önleyen ped yer alıyor. 139 dolarlık paketi alanlara ise  ek olarak Osmo Grip tripod ve Osmo Grip taşıma çantası sunuluyor.

The post DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı! Artık daha küçük appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.