Dört kameralı yeni Huawei telefon ortaya çıktı

Çin sertifikasyon kuruluşu TENAA tarafından yeni Huawei telefonu hakkında önemli detaylar ortaya çıktı. Henüz ismi bilinmeyen dört kameralı yeni Huawei telefonun özellikleri sertifikasyon raporları ile detaylandırıldı! Galaxy A90 Geekbench...

Dört kameralı yeni Huawei telefon ortaya çıktı
Çin sertifikasyon kuruluşu TENAA tarafından yeni Huawei telefonu hakkında önemli detaylar ortaya çıktı. Henüz ismi bilinmeyen dört kameralı yeni Huawei telefonun özellikleri sertifikasyon raporları ile detaylandırıldı!

Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı

Dört kameralı yeni Huawei telefonun özellikleri ortaya çıktı!

Çin sertifikasyon kuruluşu TENAA, Nova ailesinin yeni üyesi veya Mate 30 lite olduğu düşünülen SPN-AL00 ve SPN-TL00 model tanımlarını taşıyan yeni bir Huawei akıllı telefonunu onayladı. Cihaz hakkında herhangi bir görsel bulunmasa da önemli özellikleri belli oldu. Telefon 6.26 inçlik 2340 x 1080 çözünürlüğüne sahip IPS bir ekrana sahip. Ayrıca 32 Megapiksel ön kamerası olması bekleniyor. Arka tarafta 8 Megapiksel, 2 Megapiksellik iki sensörle çevrili 48 Megapiksel ana sensöre sahip dörtlü bir kamera kurulumu bekleniyor. Dört kameralı yeni Huawei telefonun özellikleri sızdırıldı! - ShiftDelete.Net Kirin 980 işlemci ile gelecek cihaz 6 GB ve 8 GB RAM varyantlarına sahip olacak. Ayrıca 128 GB ve 256 GB depolama alanına sahip olacak cihaz microSD ile de genişletilebilecek. Batarya kapasitesinin ise 3900 mAh olması ve hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Son olarak EMUI 9 ile kutudan çıkması beklenen cihazın Midnight Black ve Aurora renklerinde de kullanıcılara sunulması bekleniyor. Cihazla ile ilgili daha fazla ayrıntı paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

The post Dört kameralı yeni Huawei telefon ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.