Teknoloji Haberleri

Dünyanın ilk katlanabilir telefonu parçalarına ayrıldı!

2019 yılına damgasını vuran katlanabilir ekranlı telefonların ilki olan Royole Flexpai, dayanıklılık testinin ardından bu defa masaya içeriğini görmek için yatırıldı. JerryRigEverything, dayanıklılık testinin ardından bu kez halihazırda satın alınabilir tek katlanabilir ekranlı akıllı telefon olan Royole Flexpai modelini parçalarına ayırdı.

Galaxy Note 10 Plus parçalara ayrıldı! Tamiri zor mu?

Katlanabilir telefon Royole Flexpai parçalarına ayrıldı!

Samsung ve Huawei’nin piyasaya sunmaya hazırlandıkları katlanabilir ekranlı akıllı telefonların yanı sıra 2018 yılında Royole isimli firma dünyanın ilk katlanabilir ekranlı telefonuyla karşımıza çıkmıştı. Tüm gözleri üzerine toplayan akıllı telefon, halihazırda yaklaşık 1600 dolarlık fiyat etiketiyle satın alınabilir durumda. JerryRigEverything isimli YouTube kanalı tarafından temin edilen katlanabilir ekranlı akıllı telefonun ilk olarak dayanıklılık testi yayınlandı. Aradan geçen zamandan sonra bu defa tüm dünyanın merak ettiği katlanabilir ekranlı telefon, parçalarına ayrıldı. https://youtu.be/2Bku8pe83vQ Günümüzdeki neredeyse tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi ilk olarak arka panel ısıtılarak gövdesinden ayrılırken sonrasında oldukça çok sayıdaki vida söküldü. Ardından batarya ve anakart gibi materyallere ulaşılırken markanın her yere ismini yazmış olması dikkat çekti. En son olarak cihazın en önemli parçasına yani esnek yapıdaki ekrana ulaşıldı. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri katlanabilir telefon Royole Flexpai’nin tamir videosuyla baş başa bırakalım. Son olarak da, eğer bu cihaza ulaşabilirseniz, bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Cihazınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz. https://www.youtube.com/watch?v=tYyakAeAyG0

The post Dünyanın ilk katlanabilir telefonu parçalarına ayrıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.