Dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu!

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte robotik çağın başladığını söyleyebiliriz. Devasa yatırımlar ile gelecekte robotları insanlar arasına karıştırmayı hedefleyen firmalar, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem gösteriyor. Bu teknolojiye yatırım yapan ülkelerden biri olan Çin'de, ilk yapay zekalı sunucu robot üretildi. Huawei ekrana gömülü ahize için patent aldı! Çin'de dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu üretildi! Çin'in Zhejiang eyaletinde bulunan Wuzhen'deki Dünya İnternet Konferansı'nda, dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu tanıtıldı. İngilizce haber yapan yapay zekalı sunucu robot, Şinhua Haber Ajansı'ndaki insan spikerlerden biri olan Zhang Zhao baz alınarak üretildi. Robota, sunucunun sesi ve görüntüsünün aktarıldığını belirtelim. Yapay zekalı robot sunucu, Dünya İnternet Konferansı'nda ilk konuşmasını yaptı. Bunun yanında Xinhua News kanalının İngilizce servisindeki haberleri sunacağını da sizlerle paylaşalım. Çin'de düzenlenen konferansta, tebrik mektubu gönderen Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, "Dünya, derin bir bilim ve teknoloji devrimi ve endüstriyel dönüşüm içerisinde. Dijital ekonominin gelişimini hızlandırmalı ve küresel İnternet yönetim sistemini teşvik etmeliyiz" açıklamalarını yaptı. The post Dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu!
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte robotik çağın başladığını söyleyebiliriz. Devasa yatırımlar ile gelecekte robotları insanlar arasına karıştırmayı hedefleyen firmalar, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem gösteriyor. Bu teknolojiye yatırım yapan ülkelerden biri olan Çin'de, ilk yapay zekalı sunucu robot üretildi.

Huawei ekrana gömülü ahize için patent aldı!

Çin'de dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu üretildi!

Çin'in Zhejiang eyaletinde bulunan Wuzhen'deki Dünya İnternet Konferansı'nda, dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu tanıtıldı. İngilizce haber yapan yapay zekalı sunucu robot, Şinhua Haber Ajansı'ndaki insan spikerlerden biri olan Zhang Zhao baz alınarak üretildi. Robota, sunucunun sesi ve görüntüsünün aktarıldığını belirtelim. Yapay zekalı robot sunucu, Dünya İnternet Konferansı'nda ilk konuşmasını yaptı. Bunun yanında Xinhua News kanalının İngilizce servisindeki haberleri sunacağını da sizlerle paylaşalım. yapay zekalı sunucu robot Çin'de düzenlenen konferansta, tebrik mektubu gönderen Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, "Dünya, derin bir bilim ve teknoloji devrimi ve endüstriyel dönüşüm içerisinde. Dijital ekonominin gelişimini hızlandırmalı ve küresel İnternet yönetim sistemini teşvik etmeliyiz" açıklamalarını yaptı.

The post Dünyanın ilk yapay zekalı sunucu robotu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.