Efsane döndü: Sony Walkman NW-ZX507 tanıtıldı!

Bir zamanların efsaneleşen müzik çaları Sony Walkman sadece başarılı bir ürün olmakla kalmadı. O dönemlerde satışa sunulan müzik çalarların büyük bir bölümü yıllar boyunca insanlar tarafından Walkman olarak adlandırıldı. Berlin'de devam eden...

Efsane döndü: Sony Walkman NW-ZX507 tanıtıldı!
Bir zamanların efsaneleşen müzik çaları Sony Walkman sadece başarılı bir ürün olmakla kalmadı. O dönemlerde satışa sunulan müzik çalarların büyük bir bölümü yıllar boyunca insanlar tarafından Walkman olarak adlandırıldı. Berlin'de devam eden IFA 2019 fuarında Sony'den sevindirici bir hamle geldi. Yeni akıllı telefonu Sony Xperia 5'i tanıtan Japon teknoloji devi, aynı zamanda Walkman'in 40. yılına özel olarak yeni bir cihazı kullanıcıların beğenisine sundu.

Tüm IFA 2019 haberleri ve videoları burada!

Sony Xperia 5 tanıtıldı! İşte özellikleri

Sony Walkman NW-ZX507 özellikleri

Walkman NW-ZX507 tahmin edilebileceği gibi geçmişteki kaset çalarlı abilerine kıyasla çok farklı. En sevdiğiniz şarkıları kolayca aktarmanız için USB-C portuna ve microSD kart yuvasına ev sahipliği yapan müzik çalar, 3.6 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan bir dokunmatik ekranı bünyesinde barındırıyor. DSD Native ve 384kHz / 32bit PCM çalma yeteneklerine sahip olan Walkman NW-ZX507, müziklerde bozulmayı azaltmak ve daha zengin bir ses sağlamak için S-Master HX dahili dijital amplifikatör ile birlikte geliyor. DSEE HX ise sesi Hi-Res kalitesine yükseltmek ve sıkıştırılmış sesi iyileştirmek için tasarlanmış bir işlemci. Wi-Fi uyumluluğunun yanı sıra Bluetooth 5.0 ve NFC desteği bulunan cihaz, 64 GB dahili depolama alanına sahip. Kasım ayında satışa sunulacak olan cihazın fiyatı 925 dolar civarında.

The post Efsane döndü: Sony Walkman NW-ZX507 tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.