Elektrikli SUV modeli BMW iNext görüntülendi

Elektrikli SUV modeli BMW iNext en son giderken yakalanmıştı. Fakat bütün detayları görülecek kadar yakın değildi. Bu sefer kamufle edilmiş araç bir şehir merkezinde yakalandı ve oldukça yakından görüntülendi. BMW M8 Competition ortaya çıktı! İşte BMW'nin elektrikli SUV modeli BMW iNext! Dışarıdan çekilen fotoğraflara baktığımızda aracın SUV olacağının dışında başka bir fikir konuda sahibi olamıyoruz. Ancak ortaya çıkan fotoğraflarda konsol tasarımı da gözüküyor. Konsol tasarımında dikkat çeken unsurlardan biri olan vitesin olması oluyor. Her ne kadar araçta bu kadar büyük bir vites koluna ihtiyaç duyulmasa da BMW, büyük bir vites kolu kullanmayı tercih ediyor. Bunun yanı sıra BMW i3'teki konsol konseptini hatırlatan aracın içinin oldukça geniş olması bekleniyor. Yani bu araç, aileleri hedef alacak. 2021 yılında resmi olarak tanıtılacak olan BMW iNext'in tasarımı da dahil olmak üzere birçok özelliği daha değişkenlik gösterebilir. Ancak ortaya çıkan görüntüler şimdilik bunları gösteriyor. Ayrıca aracın tek şarj ile 600 kilometreden fazla yol alması ve saatte 100 kilometre hıza 4 saniyede çıkması beklentiler arasında yer alıyor. The post Elektrikli SUV modeli BMW iNext görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Elektrikli SUV modeli BMW iNext görüntülendi
Elektrikli SUV modeli BMW iNext en son giderken yakalanmıştı. Fakat bütün detayları görülecek kadar yakın değildi. Bu sefer kamufle edilmiş araç bir şehir merkezinde yakalandı ve oldukça yakından görüntülendi.

BMW M8 Competition ortaya çıktı!

İşte BMW'nin elektrikli SUV modeli BMW iNext!

Dışarıdan çekilen fotoğraflara baktığımızda aracın SUV olacağının dışında başka bir fikir konuda sahibi olamıyoruz. Ancak ortaya çıkan fotoğraflarda konsol tasarımı da gözüküyor. Konsol tasarımında dikkat çeken unsurlardan biri olan vitesin olması oluyor. Her ne kadar araçta bu kadar büyük bir vites koluna ihtiyaç duyulmasa da BMW, büyük bir vites kolu kullanmayı tercih ediyor. Bunun yanı sıra BMW i3'teki konsol konseptini hatırlatan aracın içinin oldukça geniş olması bekleniyor. Yani bu araç, aileleri hedef alacak. 2021 yılında resmi olarak tanıtılacak olan BMW iNext'in tasarımı da dahil olmak üzere birçok özelliği daha değişkenlik gösterebilir. Ancak ortaya çıkan görüntüler şimdilik bunları gösteriyor. Ayrıca aracın tek şarj ile 600 kilometreden fazla yol alması ve saatte 100 kilometre hıza 4 saniyede çıkması beklentiler arasında yer alıyor.

The post Elektrikli SUV modeli BMW iNext görüntülendi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.