Elon Musk Çin'e tünel açacak!

Tesla harici birçok şirketin kurucusu olan Elon Musk, tünel ve taşımacılık şirketi Boring Company'nin Çin'de de bazı projelere imza atacağını belirtti. Musk, 29-31 Ağustos tarihleri arasında Şangay'da gerçekleşecek Dünya Yapay Zeka Konferansı...

Elon Musk Çin'e tünel açacak!
Tesla harici birçok şirketin kurucusu olan Elon Musk, tünel ve taşımacılık şirketi Boring Company'nin Çin'de de bazı projelere imza atacağını belirtti. Musk, 29-31 Ağustos tarihleri arasında Şangay'da gerçekleşecek Dünya Yapay Zeka Konferansı adlı bir yapay zeka etkinliğinde konuşma yapacak. Bu etkinlik dahilinde de Boring Company'nin Çin'deki faaliyetleri hakkında açıklama yapacağı belirtildi. İşte Elon Musk Çin planları hakkında ilk bilgiler!

Elon Musk Çin faaliyetlerini başlatacak!

Elon Musk, şu anda hali hazırda Las Vegas'ta bir tünel üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Bu tünel ile birlikte insanları trafik derdinden kurtarmak isteyen Musk, tüneli iki farklı katmana ayıracak. Bu katmanlardan birinde kendi kendine giden araçlar yer alırken diğeri ise yayaların kullanımına sunulacak. https://twitter.com/elonmusk/status/1157541685980610560?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1157541685980610560&ref_url=https%3A%2F%2Ftechcrunch.com%2F2019%2F08%2F03%2Felon-musk-says-the-boring-company-will-launch-in-china-this-month%2F Şimdi de Çin'e açılacak bu tünel hakkında detaylar henüz belli olmasa da tünelin, benzer ulaşım amaçları için kullanılması beklentiler arasında yer alıyor. Boring Company'i bütün dünyaya yaymak isteyen Elon Musk'ın Çin tüneli hakkında en doğru ve en detaylı bilgileri bu ayın sonunda gerçekleşecek olan yapay zeka etkinliğinde öğreneceğiz.

The post Elon Musk Çin'e tünel açacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.