EMUI 10 dağıtım tarihleri ortaya çıktı

Çinli teknoloji şirketinin geçtiğimiz hafta tanıttığı Huawei EMUI 10 güncellemesinden sonra kullanıcılar tarafından ne zaman indirileceği merak konusu oldu. Huawei resmi forumunda Android Q tabanlı işletim sisteminin ne zaman hangi modellere...

EMUI 10 dağıtım tarihleri ortaya çıktı
Çinli teknoloji şirketinin geçtiğimiz hafta tanıttığı Huawei EMUI 10 güncellemesinden sonra kullanıcılar tarafından ne zaman indirileceği merak konusu oldu. Huawei resmi forumunda Android Q tabanlı işletim sisteminin ne zaman hangi modellere ulaştırılacağı ortaya çıktı. EMUI 10 dağıtım tarihleri ile birlikte EMUI 10 ne zaman dağıtılacak sorusu da yanıt buldu.

EMUI 10 duyuruldu! İşte özellikleri

Huawei EMUI 10

Huawei EMUI 10 dağıtım tarihleri ortaya çıktı

Huawei’nin kendi geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS ile beraber EMUI 10 arayüzü de tanıtılmıştı. Android Q tabanlı EMUI 10, mevcut Huawei akıllı telefonlarına farklı bir uygulama galerisi ve dijital sağlık uygulamaları gibi yenilikler getiriyor. Yeni uygulama galerisinin HarmonyOS için geliştirildiği ve geçişin ilk adımı olduğu da söyleniyor. EMUI 10 arayüzünün ilk beta güncellemesini Huawei P30 serisi alacak. Resmî forumda yer alan bilgilere göre modellerin güncelleme tarihleri de şekillendi. EMUI 10 güncellemesini ilk olarak Huawei P30 ve P30 Pro, 8 Eylül’de alacak. Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20X ve Mate 20 RS Porsche Design da güncellemeyi Eylül ayının sonlarına doğru alacak. Huawei’nin alt markası olan Honor modelleri de sistem güncellemesine kavuşuyor. Honor 20 Pro, Honor V20 ve Honor Magic 2, Magic UI 3.0 güncellemesini de Eylül ayının sonlarında alacak.

The post EMUI 10 dağıtım tarihleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.