Teknoloji Haberleri

En iyi Xiaomi robot süpürgeler

Akıllı ev teknolojileri denildiğinde akıllara telefon ile yönetilebilen ampül ve priz gibi ürünlere ek olarak beyaz eşyalar geliyor olsa da robot süpürgeler bu alanda oldukça popüler. Fiyat / performans oranı yüksek ürünler geliştirilen Xiaomi’nin modellerini bir araya getirdik: En iyi Xiaomi robot süpürge önerileri ile karşınızdayız! Akıllı telefonlar ile benzer şekilde herhangi bir Xiaomi robot süpürge satın almak istediğinizde, uygun fiyata çok sayıda özellik sunulduğunu görebilirsiniz.

Robot süpürge almadan önce bilmeniz gerekenler

Listedeki ürünlere geçmeden önce robot süpürge alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Ev temizliğinde büyük kolaylık sağlayan bu ürünleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında, şarj süresi yer alıyor. Özellikle geniş bir evde yaşıyorsanız, robotun tek bir şarj ile ne kadar süre çalışabildiği ve ne kadar sürede şarj olduğu kritik öneme sahip. Mobil uygulamayı araştırmanızda da fayda var. Robot süpürgenizi üzerindeki tuşlarla kontrol edebiliyor olsanız da akıllı telefon veya tablet üzerinden komutlar vermek işleri çok daha kolay hale getiriyor. Örneğin siz evde yokken temizliğin başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Sensör sayısı ve paspas gibi özellikler ile ürünün hangi zeminlerde temizlik yapabildiği önemli. Karar vermeden önce bunları göz önünde bulundurun. Örneğin bazı modeller sadece halı veya sert zemin temizliği yapabilirken, her ikisini yapan seçenekler de bulunuyor.

3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri

En iyi Xiaomi robot süpürgeler

Listemizde 1.600 TL’den başlayan ve 4.000 TL’ye kadar ulaşan toplam 9 ürün yer alıyor. 1.600 TL fiyat etiketiyle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 öne çıkıyor. Birçok model gibi, evin haritasını çıkarıyor. Herhangi bir programlama yapmadan temizlik işlemini gerçekleştirebilen bir ürün. Paspas yapma özelliği de bulunuyor. En iyi Xiaomi robot süpürge listesindeki ürün uygun fiyatı önemseyenler için. 2500 mAh bataryası sayesinde tek seferde 90 metrekarelik alanı temizleyebiliyor. Söz konusu süpürge olunca temizlik büyük önem arz ediyor. Son derece hassas filtreler ile donatılan robot süpürge nylon, sünger ve HEPA filtrelere sahip.

Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz

3D ToF teknolojisi ile donatılan Xiaomi robot süpürge

En gelişmiş model olarak karşımıza Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global çıkıyor. 5200 mAh kapasiteli bataryası ile standart modda 180 dakikaya kadar çalışabiliyor. Tek seferde 20 metrekareyi temizleyebiliyor. En iyi Xiaomi robot süpürgeler listesindeki cihaz, tüm alanı analiz eden ve otonom araçlarda kullanılan bir teknolojiye sahip: ToF 3D. Bu da temizleme verimliğini artırıyor. Mesafeyi doğru bir şekilde ölçerek eşyalara çarpma ihtimalini neredeyse sıfıra indiriyor. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+, foton seviyesi algılaması ile öne çıkıyor. Bu teknoloji kızılötesi algılamadan 10 kat daha doğru sonuç veriyor. Zemindeki tel ve terlik gibi engelleri etkin bir şekilde tespit edebiliyor. Yaklaşan nesnenin altından geçilebilecek yükseklikte olup olmadığını analiz ederek, sıkışma ihtimali varsa yönüne değiştiriyor.

Tüm ürünleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz

En iyi Xiaomi robot süpürgeler listemizde yer alan ürünleri beğendiniz mi? Görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=_EorATz-qJg  

The post En iyi Xiaomi robot süpürgeler appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.