En iyi yazılım projeleri yarışacak!

İletişim sponsorları arasında ShiftDelete.Net'in de bulunduğu Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu’nun ilki 25-27 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak. Herkesin katılabildiği ve büyük ödüllerin dağıtılacağı yarışma için başvurular devam...

En iyi yazılım projeleri yarışacak!
İletişim sponsorları arasında ShiftDelete.Net'in de bulunduğu Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu’nun ilki 25-27 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak. Herkesin katılabildiği ve büyük ödüllerin dağıtılacağı yarışma için başvurular devam ediyor.

Otonom araçlar yazısız kuralları da öğreniyor

Serathon-in başvuru koşulları neler?

Türkiye’de sermaye piyasaları alanında yapılacak ilk hackathon etkinliği için başvurular 22 Ağustos'ta başlamıştı. 10 Ekim gününe kadar devam edecek başvuruların ardından etkinliğin ilki 25-27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu, daha önce sermaye piyasalarıyla tanışmayan yazılım profesyonellerini, fintek şirketlerini ve yatırımları sermaye piyasasına yönlendirmeyi amaçlıyor. Bu farkındalığın sermaye piyasalarının geleceğini şekillendirmeye katkı sağlanması hedefleniyor. Etkinlik esnasında geliştirilecek yazılım projeleri, sermaye piyasası kuluçka merkezinde daha ileri aşamaya taşınabilecek. Yarışmanın ölçütleri arasında özgünlük ve yenilikçilik, yapılabilirlik ile finansal ve sosyal etki koşulları yer alıyor.Yarışmacıların sermaye piyasası alanında, istediği fikri ve teknolojiyi özgürce kullanarak proje geliştirmeleri bekleniyor. Peki, bu yarışma sonucunda kazananların ödülleri neler olacak? Birinci takım 20 bin TL'lik , ikinci takım 15 bin TL'lik, üçüncü takım ise 10 bin TL'lik yatırım fonu varlık dağılımının sahibi olacak. Ayrıca, dereceye giren takımlara mekân ve danışmanlık alanında çözüm ortağı olan Workinton nezdindeki sermaye piyasası kuluçka merkezinde 6 ay ile 1 ay arasında değişecek süreyle ortak çalışma alanı sağlayacak. Son olarak yarışmanın herkesin katılımına açık ve başvuruların ücretsiz olduğunu belirtelim. Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.

The post En iyi yazılım projeleri yarışacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.