EVİN AMBİYANSI DEĞİŞTİ - Philips Hue

Günümüz değişen teknolojileri ile birlikte etrafımızdaki tüm cihazlar akıllı hale gelmeye başladı. Bunlardan biri de tabiki evlerin vazgeçilmezleri olan ışıklandırma sistemleri. Pembe Teknoloji tarafından hazırlanan Philips Hue videosu ile akıllı bir ampulün evinizin havasını nasıl değiştirdiğine yakından bakıyoruz. Bizim incelediğimiz Philips Hue White and Color Ambiance Başlangıç seti E27 modelinin dışında Philips Hue ailesinde farklı başlangıç seti ve ampuller de bulunduğunu hatırlatalım. Philips Hue neler sunuyor? Philips Hue beyaz ve renkli ortam başlangıç kiti içinde üç adet ampul bulunuyor. 16 milyondan fazla renk seçeneği olan Philips Hue ile evinizi çok kısa sürede bir parti alanına çevirebilirsiniz. Kendiniz için belirlediğiniz favori ışığı ayarladığınızı daha sonrasında tekrar kullanmak için kaydedebilirsiniz. Şimdi sözü uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım... https://youtu.be/g8h2AMNYau8 The post EVİN AMBİYANSI DEĞİŞTİ - Philips Hue appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

EVİN AMBİYANSI DEĞİŞTİ - Philips Hue
Günümüz değişen teknolojileri ile birlikte etrafımızdaki tüm cihazlar akıllı hale gelmeye başladı. Bunlardan biri de tabiki evlerin vazgeçilmezleri olan ışıklandırma sistemleri. Pembe Teknoloji tarafından hazırlanan Philips Hue videosu ile akıllı bir ampulün evinizin havasını nasıl değiştirdiğine yakından bakıyoruz. Bizim incelediğimiz Philips Hue White and Color Ambiance Başlangıç seti E27 modelinin dışında Philips Hue ailesinde farklı başlangıç seti ve ampuller de bulunduğunu hatırlatalım.

Philips Hue neler sunuyor?

Philips Hue beyaz ve renkli ortam başlangıç kiti içinde üç adet ampul bulunuyor. 16 milyondan fazla renk seçeneği olan Philips Hue ile evinizi çok kısa sürede bir parti alanına çevirebilirsiniz. Kendiniz için belirlediğiniz favori ışığı ayarladığınızı daha sonrasında tekrar kullanmak için kaydedebilirsiniz. Şimdi sözü uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım... https://youtu.be/g8h2AMNYau8

The post EVİN AMBİYANSI DEĞİŞTİ - Philips Hue appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.