Excalibur'dan harika özelliklere sahip bir notebook geliyor!

Oyun tutkunlarına özel dizüstü ve masaüstü bilgisayar markası Excalibur’un yeni dizüstü modelinden ilk kareler ortaya çıktı. Yeni model güçlü donanım özelliklerinin yanı sıra, tasarımı ve RGB klavyesiyle çok konuşulacak gibi görünüyor. Casper VIA G3 satışa sunuldu! İşte tüm özellikleri! Yeni Excalibur notebook için büyük sızıntı! Casper’ın 8. Nesil Excalibur ailesine ait yeni modelinin, sızan fotoğraflarında donanım tarafında pek bir ipucu bulunmazken, tasarım anlamında bazı detaylar gözler önüne seriliyor. Bu model, sızıntıya göre Excalibur’un G750 modelinden sonraki ikinci RGB klavyeli modeli olacak. Oyun deneyimini yükselten RGB klavye, aydınlatma özelliğinin yanı sıra sunduğu farklı alternatiflerle kullanıcılara klavyesini özelleştirme imkanı sunacak. 8. Nesil Intel işlemciler ile gelmesi beklenen notebook modelinin, ekran kartı tarafında hangi modeli kullanacağı da büyük merak konusu olmuş durumda. Bellek ve depolama özellikleri dahil olmak üzere, diğer tüm donanım bilgilerinin önümüzdeki dönemde ortaya çıkması bekleniyor. The post Excalibur'dan harika özelliklere sahip bir notebook geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Excalibur'dan harika özelliklere sahip bir notebook geliyor!
Oyun tutkunlarına özel dizüstü ve masaüstü bilgisayar markası Excalibur’un yeni dizüstü modelinden ilk kareler ortaya çıktı. Yeni model güçlü donanım özelliklerinin yanı sıra, tasarımı ve RGB klavyesiyle çok konuşulacak gibi görünüyor.

Casper VIA G3 satışa sunuldu! İşte tüm özellikleri!

Yeni Excalibur notebook için büyük sızıntı!

Casper’ın 8. Nesil Excalibur ailesine ait yeni modelinin, sızan fotoğraflarında donanım tarafında pek bir ipucu bulunmazken, tasarım anlamında bazı detaylar gözler önüne seriliyor. Bu model, sızıntıya göre Excalibur’un G750 modelinden sonraki ikinci RGB klavyeli modeli olacak. Oyun deneyimini yükselten RGB klavye, aydınlatma özelliğinin yanı sıra sunduğu farklı alternatiflerle kullanıcılara klavyesini özelleştirme imkanı sunacak. 8. Nesil Intel işlemciler ile gelmesi beklenen notebook modelinin, ekran kartı tarafında hangi modeli kullanacağı da büyük merak konusu olmuş durumda. Bellek ve depolama özellikleri dahil olmak üzere, diğer tüm donanım bilgilerinin önümüzdeki dönemde ortaya çıkması bekleniyor.

The post Excalibur'dan harika özelliklere sahip bir notebook geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.