Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti

Facebook yalnızca bir sosyal medya platformu olmak istemiyor. Bunun için yatırımlarına ve geliştirmelerine devam eden şirket, ülkemizdeki ilk topluluk merkezinin sinyallerini geçtiğimiz günlerde vermişti. Facebook İstasyon Türkiye için bir...

Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti
Facebook yalnızca bir sosyal medya platformu olmak istemiyor. Bunun için yatırımlarına ve geliştirmelerine devam eden şirket, ülkemizdeki ilk topluluk merkezinin sinyallerini geçtiğimiz günlerde vermişti. Facebook İstasyon Türkiye için bir süredir merakla beklenen bilgiler sonunda netlik kazandı.

TikTok fenomenleri

Facebook İstasyon Türkiye açılıyor

Daha önce İstasyon'un ülkemizde açılacağını duyurmuştuk. Ağustos ayının son günlerinde gündeme getirdiğimiz Facebook İstasyon için resmi duyuru yapıldı. 12 Eylül Perşembe günü açılış gerçekleştirilecek. Farklı topluluklar, işletmeler, STK’lar ve gazeteciler için ortak bir çalışma ve bilgi paylaşımı alanı olmayı hedefleyen Facebook İstasyon, Facebook’un Türkiye’deki en büyük girişimlerinden biri olacak. Habitat ve TOBB işbirliğinin bir meyvesi olan merkezin açılışında Facebook Türkiye sözcülerinin yanında kamu temsilcileri de konuşmalar yapacak. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın da katılacağı açılış etkinliğinden sonra İstasyon faaliyetine başlayacak.

Facebook İstasyon nerede?

Farklı programların hayata geçirileceği İstasyon, İstanbul Maslak'ta yer alıyor. Özellikle kendi işletmelerini kurmak ya da topluluklarını büyütmek isteyen kişilere ihtiyaç duydukları dijital becerilerin öğretileceği merkezde, hayata geçirilecek olan programlarla her boyuttan işletmenin büyümesi ve istihdam artışı yapabilmesi sağlanacak.

The post Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.