Fallout 76 güncellemesi ile yenilikler kapıda

Fallout 76 güncellemesi yolda. Oyuna değişiklikler katacak yeni güncelleme birçok kişinin beklediği NPC modunu ne yazıkki içermiyor. Ancak, bunun dışında oyuna eklenecek diğer yenilikler ortaya çıktı. Bethesda’dan rezillik üzerine rezillik!...

Fallout 76 güncellemesi ile yenilikler kapıda
Fallout 76 güncellemesi yolda. Oyuna değişiklikler katacak yeni güncelleme birçok kişinin beklediği NPC modunu ne yazıkki içermiyor. Ancak, bunun dışında oyuna eklenecek diğer yenilikler ortaya çıktı.

Bethesda’dan rezillik üzerine rezillik!

Fallout 76 güncellemesi oyuna eklemeler yapacak

Fallout 76 güncellemesi oyuna eklemeler yapacak Yapılan eklemeler sonucunda oyuncu deneyimini bir üst seviyeye çıkartılacak. Seviye 15'in altındaki karakterler daha yüksek hastalık direncine sahip olacakken 25 yaşın altındaki karakterlerin de hızlı seyahatler  yapabilmesi için gereken bileşenler daha kolay elde edilebilecek. Zırh için yapılan yenilik ile birlikte bazı karakterler ortaya çıktığında zırhınızı gizleme fırsatınız olacak. Oyundaki zırh içinde yenilikler yapan Bethesda, son olarak da oyundaki yiyecek ve içeceklerin bozulma oranını azaltmış durumda. Oyundaki ürünler de elden geçirilerek yenilenmiş durumda. Bu kapsamda depolamak için topladığınız eşyalar artık hurda olarak çıkartılamayacak. Fallout 76, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan Fallout serisindeki çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunudur. 14 Kasım 2018 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Önceki seri oyunların devam oyunudur.

The post Fallout 76 güncellemesi ile yenilikler kapıda appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.