Far Cry New Dawn inceleme (PS4)

Far Cry New Dawn inceleme videosu ile karşınızdayız. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve büyük başarı kazanan Far Cry 5'in devamı niteliğindeki New Dawn, bizlere post apokaliptik bir Hope County sunmayı amaçlıyor. Daha çok bir yan oyun olarak görebilceğimiz yapım, bizlere neler sunuyor? Gelin hep beraber biraz irdeleyelim. Far Cry New Dawn inceleme Ubisoft, Far Cry serisinde deneysel çalışmayı oldukça seviyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda da Far Cry Primal ile beraber bu macerayı taş devrine taşımayı başarmışlardı. Bu kez son çıkan oyunun sonunu baz alan New Dawn, yeni düşmanlar, yeni silahlar ve yenilenmiş bir harita düzeni sunuyor. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler! https://youtu.be/5mKylExCOxo Yaşanan felaketin ardından insanlık yaralarını sarmayı başarmış ve yok oluşun ardından yepyeni bir hayat yeşermiştir. Bu barışçıl ortam, Highwaymen adı verilen çetenin Hope County'e ulaşması ile bozulacaktır. Yerel halkın sahip olduğu her şeyi onların elinden alan İkizler, yeni bir savaşı tetiklemişlerdir. Biz de ister erkek istersek de kadın karakter arasında seçimimizi yaparak maceraya atılıyoruz. Yarın getiren bir trende başlayan yolculuğumuz, devasa bir direniş hikayesine dönüşüyor. Highwaymen'larla savaşırken hem eski dostlarla karşılaşıyor, hem de etki alanımızı genişletiyoruz. Önceki oyundan çok da farklı olmayan bir yapı bizleri karşılıyor. Harita ve HUD düzeni, birkaç ufak düzenleme dışında Far Cry 5 ile tamamen aynı. Silahlar tarafında ise artık harika craft seçeneklerimiz yer alıyor ve daha ilk dakikadan muhteşem bir silah hemen elimize geçiyor. Disk şeklinde testereler atan bu silah kesinlikle en büyük favorilerinizden biri olacak. Far Cry New Dawn sistem gereksinimleri Minimum sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit) İşlemci: Intel Core i5 2400 - 3.1 GHz veya AMD FX 6350 - 3.9 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) veya AMD Radeon R9 270X (2GB) Depolama: 30 GB kullanılabilir alan Önerilen sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit) İşlemci: Intel Core i7-4790 - 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 - 3.2 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) veya AMD Radeon R9 290X (4GB) Depolama: 30 GB kullanılabilir alan The post Far Cry New Dawn inceleme (PS4) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Far Cry New Dawn inceleme (PS4)
Far Cry New Dawn inceleme videosu ile karşınızdayız. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve büyük başarı kazanan Far Cry 5'in devamı niteliğindeki New Dawn, bizlere post apokaliptik bir Hope County sunmayı amaçlıyor. Daha çok bir yan oyun olarak görebilceğimiz yapım, bizlere neler sunuyor? Gelin hep beraber biraz irdeleyelim.

Far Cry New Dawn inceleme

Ubisoft, Far Cry serisinde deneysel çalışmayı oldukça seviyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda da Far Cry Primal ile beraber bu macerayı taş devrine taşımayı başarmışlardı. Bu kez son çıkan oyunun sonunu baz alan New Dawn, yeni düşmanlar, yeni silahlar ve yenilenmiş bir harita düzeni sunuyor. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler! https://youtu.be/5mKylExCOxo Yaşanan felaketin ardından insanlık yaralarını sarmayı başarmış ve yok oluşun ardından yepyeni bir hayat yeşermiştir. Bu barışçıl ortam, Highwaymen adı verilen çetenin Hope County'e ulaşması ile bozulacaktır. Yerel halkın sahip olduğu her şeyi onların elinden alan İkizler, yeni bir savaşı tetiklemişlerdir. Biz de ister erkek istersek de kadın karakter arasında seçimimizi yaparak maceraya atılıyoruz. Yarın getiren bir trende başlayan yolculuğumuz, devasa bir direniş hikayesine dönüşüyor. Highwaymen'larla savaşırken hem eski dostlarla karşılaşıyor, hem de etki alanımızı genişletiyoruz. Önceki oyundan çok da farklı olmayan bir yapı bizleri karşılıyor. Harita ve HUD düzeni, birkaç ufak düzenleme dışında Far Cry 5 ile tamamen aynı. Silahlar tarafında ise artık harika craft seçeneklerimiz yer alıyor ve daha ilk dakikadan muhteşem bir silah hemen elimize geçiyor. Disk şeklinde testereler atan bu silah kesinlikle en büyük favorilerinizden biri olacak.

Far Cry New Dawn sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit) İşlemci: Intel Core i5 2400 - 3.1 GHz veya AMD FX 6350 - 3.9 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) veya AMD Radeon R9 270X (2GB) Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit) İşlemci: Intel Core i7-4790 - 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1600 - 3.2 GHz Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) veya AMD Radeon R9 290X (4GB) Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

The post Far Cry New Dawn inceleme (PS4) appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.