FIFA 20 kapalı beta yayınlandı

EA Sports, her yıl milyonlarca kullanıcı tarafından beklenen FIFA 20 kapalı beta sürümünü erişime açtı. Kapalı betayı oynayan oyuncular tarafından oynanış videoları ve özellikler paylaşıldı. FIFA 20 hakkında bilinen her şey https://twitter.com/fifabetaleaks/status/1159892087640399877?s=21...

FIFA 20 kapalı beta yayınlandı
EA Sports, her yıl milyonlarca kullanıcı tarafından beklenen FIFA 20 kapalı beta sürümünü erişime açtı. Kapalı betayı oynayan oyuncular tarafından oynanış videoları ve özellikler paylaşıldı.

FIFA 20 hakkında bilinen her şey

https://twitter.com/fifabetaleaks/status/1159892087640399877?s=21

FIFA 20 kapalı beta erişime açıldı

Oyuncular EA’in yayınladığı beta oyununun özelliklerini ortaya koyan görüntüleri ve videoları sosyal medyaya ve YouTube'a yükleyerek, oynayamayanlar için oyuna ilk bakış videoları yayınladılar. FIFA 20 kapalı beta Videolardan anlaşıldığı üzere, FIFA Ultimate Team hayranları yeni paket açılışlarıyla daha da heyecanlanacak gibi duruyor. Tweet'teki video Real Madrid’in yıldızı Isco'nun özelliklerini ve görünüşünü gösteriyor ve oldukça etkileyici görünüyor. Ara sahnelerde, stadyum tüneli boyunca ilerleyerek, heyecanı arttırmak için gelişmiş görsel efektler içeriyor. Tünelin sonuna ilerlerken oyuncunun bulunduğu kulüp ve milliyetini gösteren görsel efektlerden sonra oyuncunun üç boyutlu animasyonu ile oyuncu kartı açılıyor. Nadir ve yaygın oyuncu kartlarının görünümü ve özellikleri ile ilgili de bir oynanış sahnesi mevcut. FUT takipçilerinin bildiği gibi nadir oyuncu kartları yaygın oyuncu kartlarına göre renk ve parlaklık gibi farklılıklara sahip. Bu yüzden oyuncuyu görmeden tahmin edebilme olasılığınız bulunuyor. Beta sürümü deneyimleyen oyuncuların ortak fikri, FUT paket açılımlarının gereksiz animasyonlarla süresinin çok uzaması yönünde oldu. EA Sports, tam sürümde ya da güncellemelerde nasıl bir çözüm bulacak henüz bir gelişme söz konusu değil.

The post FIFA 20 kapalı beta yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.