Final Fantasy 7 Remake için sevindirici haber geldi!

Japonya merkezli Square Enix, şu anda oyun dünyasının odaklandığı E3 2019 etkinliği haricinde Final Fantasy 7 Remake için düzenlediği konserde oyunun çıkış tarihini açıkladı. Böylece oyunculara sevindiren haber geldi. Madden NFL 20 için müjdeli...

Final Fantasy 7 Remake için sevindirici haber geldi!
Japonya merkezli Square Enix, şu anda oyun dünyasının odaklandığı E3 2019 etkinliği haricinde Final Fantasy 7 Remake için düzenlediği konserde oyunun çıkış tarihini açıkladı. Böylece oyunculara sevindiren haber geldi.

Madden NFL 20 için müjdeli haber geldi!

Final Fantasy 7 Remake için sevindiren haber!

Oyunun henüz fragmanı bile yayınlanmadan çıkış tarihinin duyurulması bir hayli tuhaf ve sevindirici oldu. Yapılan açıklamalara göre oyun 3 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak. Paylaşılan diğer bilgilere göre oyunun orijinal sürümünden bazı detaylarda yenilenen sürümde olacak. Uzunca süre geliştirilen ve oyunculara detayları aktarılmayan oyun, 2015 yılında duyurulmuş ve yıllarca sessizliğini korumuştu. En son Mayıs ayında PlayStation Play State canlı yayını esnasında gösterilen Final Fantasy 7 Remake, Square Enix'in E3 2019'daki en büyük kozlarından birisi olacak gibi gözüküyor. final-fantasy-7-remake-icin-sevindiren-haber-geldi. Çıkış tarihi güzel bir haber elbette. Lakin yarın Square Enix E3 Basın Toplantısı yapılacak. Bu kapsamda oyunun detaylarının gün yüzüne çıkması bekleniyor. Square Enix, bir Japon video oyun firmasıdır. Ana binası Tokyo'dadır. İsmini iki ayrı şirket olan Square Co. ve Enix Co. dan aldı. 1 Nisan 2003 tarihinde iki şirket birleşerek Square Enix'i oluşturdu. Ayrıca şirket bildiğimiz birçok popüler oyunun da dağıtıcısıdır.

The post Final Fantasy 7 Remake için sevindirici haber geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.