FinansCepte uygulaması hacklendi!

FinansCepte uygulaması döviz, borsa ve altın piyasalarının takibini sağlamakla yükümlü bir platform olarak birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamayı kullananların telefonlarına gelen şok bir mesaj, sistemde var olan mesaj gönderme...

FinansCepte uygulaması hacklendi!
FinansCepte uygulaması döviz, borsa ve altın piyasalarının takibini sağlamakla yükümlü bir platform olarak birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamayı kullananların telefonlarına gelen şok bir mesaj, sistemde var olan mesaj gönderme altyapısının ele geçirildiğini doğruladı.

Döviz alım satım uygulaması – TFXTarget inceleme

FinansCepte uygulaması cinsel içerikli mesajlar yolluyor!

Finansal ve ekonomik dalgalanmaları takip edenlerin düzenli olarak kullandığı yazılım, henüz belli olmayan kişi veya kişiler tarafından hacklendi. Bir kullanıcının paylaştığı görselde yer alan mesajlar, FinansCepte sisteminin sanki bir arkadaş sitesiymiş gibi davrandığını gösteriyor. Finanscepte uygulaması FinansCepte yönetimi, bu konuda bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada ilgili saldırı doğrulandı. Kullanıcılarından özür dileyen ve mahcup olduğunu söyleyen FinansCepte, gereken adımların atılacağını da açık bir dil ile belirtti. Buna ek olarak, operasyonun sunucu tarafına yönelik bir hamle olduğu dile getirildi. finanscepte uygulaması Son alınan bilgilere göre birçok kullanıcı, bu tehlike yüzünden, FinansCepte uygulamasını telefonundan kaldırdı. Şu an için başka bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki saatlerde veya günlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Sizce bu saldırının amacı neydi ve kim tarafından yapıldı?  

The post FinansCepte uygulaması hacklendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.