Fossil Wear OS, 1 GB RAM ile geliyor

Gücün Snapdragon 3100'den alan Fossil Wear OS, geçmişte Fossil Sport modeli ile ülkemizde satıldı. Yaklaşık 1 sene sonra güncelleme kararı alan geliştirici ekip, aynı işlemciyi kullanacak. Fossil firmasının "büyük bir şey" olarak nitelendirdiği...

Fossil Wear OS, 1 GB RAM ile geliyor
Gücün Snapdragon 3100'den alan Fossil Wear OS, geçmişte Fossil Sport modeli ile ülkemizde satıldı. Yaklaşık 1 sene sonra güncelleme kararı alan geliştirici ekip, aynı işlemciyi kullanacak. Fossil firmasının "büyük bir şey" olarak nitelendirdiği bu projenin detayları neler?

Snapdragon Wear 3100’le çalışan Fossil Sport tanıtıldı!

Fossil Wear OS akıllı saat için 1 GB RAM kullanacak

Yeni Wear OS donanımlarını daha iyi bir performans ile kullanıcılarına sunmak isteyen Fossil, resmi Twitter hesabından çok kısa bir video paylaştı. Bu videoya ek olarak Reddit forumlarında "qwertx21" adını kullanan bir kişi, yeni akıllı saatin bir görüntüsünü paylaştı ve cihaz hakkında, emin olduğunu söylediği, teknik bilgiler verdi. Fossil Wear OS akıllı saat İddia sahibi olan forum üyesi, bu akıllı saatin 8 GB'lık depolama alanına sahip olacağını, Snapdragon 3100'ü kullanacağını ve 1 GB'lık RAM özelliğini taşıyacağını söyledi. Ayrıca bir mikrofon ile entegre edilmesi beklenen ürün, söylenenlere göre, bir adet kalp atış hızı sensörü ve 328ppi ekran ile donatılacak. Ortaya çıkarılan teknik bilgiler ve ilgili görüntü, üretici firma tarafından henüz doğrulanmadı. Pazartesi günü yeni ürünü adına bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğini açıklayan Fossil, ürününe güveniyor. Sizce bu yeni model başarılı olabilecek mi? Ortaya sunulan özellikler nasıl?

The post Fossil Wear OS, 1 GB RAM ile geliyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.