Galaxy A20s özellikleri ve tasarımı sızdırıldı

Samsung, Galaxy A ve Galaxy M serilerinde yer alan modellerin S versiyonlarını geliştirmeye devam ediyor. Tanıtım tarihi açıklanan 6000 mAh bataryalı Galaxy M30s'in ardından bu kez Galaxy A20s modelinin detayları ortaya çıktı. Çinli sertifikasyon...

Galaxy A20s özellikleri ve tasarımı sızdırıldı
Samsung, Galaxy A ve Galaxy M serilerinde yer alan modellerin S versiyonlarını geliştirmeye devam ediyor. Tanıtım tarihi açıklanan 6000 mAh bataryalı Galaxy M30s'in ardından bu kez Galaxy A20s modelinin detayları ortaya çıktı. Çinli sertifikasyon kurumu TENAA‘nın kayıtlarında ortaya çıkan akıllı telefon, SM-A2070 model numarasını taşıyor. 6.49 inç büyüklüğündeki Infinity-V ekran, ön kameranın yer aldığı bir damla çentiği bünyesinde barındırıyor.

Galaxy M30s tanıtılmadan inceleme videosu çıktı!

Galaxy A20s özellikleri ve tasarımı

Galaxy A20s modelinin tasarımsal açıdan Galaxy M30'a oldukça benzediğini söylemeliyiz. Arkada üçlü kameranın hemen altında LED flaş, orta kısımda ise parmak izi okuyucu yer alıyor. 4000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefonun, 7.9 mm kalınlığında olacağı belirtiliyor. Çift SIM kart desteği bulunan ve Android Pie işletim sistemi ile kutudan çıkan telefonun ses tuşları sol tarafta, güç düğmesi sağda yer alıyor. Bunun yanı sıra telefon için Wi-Fi ve Bluetooth sertifikaları alındı. Bu kapsamda cihazını tanıtımına kısa bir süre kaldığını söylememiz yanlış olmaz.

The post Galaxy A20s özellikleri ve tasarımı sızdırıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.