Galaxy A50 için nem güncellemesi yayınlandı!

Samsung tarafından bu yıl tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy A50, ülkemizde ve dünyanın birçok bölgesinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Fiyatına kıyasla yenilikçi özelliklere ev sahipliği yapan Galaxy A50 güncelleme aldı. Performansı...

Galaxy A50 için nem güncellemesi yayınlandı!
Samsung tarafından bu yıl tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy A50, ülkemizde ve dünyanın birçok bölgesinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Fiyatına kıyasla yenilikçi özelliklere ev sahipliği yapan Galaxy A50 güncelleme aldı. Performansı orta segment için oldukça yeterli olan akıllı telefon için Samsung oldukça sık bir şekilde güncelleme yayınlıyor. Bu sayede telefon Galaxy A70 ile benzer şekilde kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

A50 inceleme!

Galaxy A50 güncelleme aldı! Dokunmatik ve nem güncellemesi

Daha önce yayınlanan güncellemeler ekrandan parmak izi okuyucu ve kamerayı iyileştirmeye odaklanıyordu. Bu güncelleme ise dokunmatik ekran performansını artırırken, nem algılama algoritmasını çok daha iyi hale getiriyor. Nem algılama algoritması Samsung'un yayınladığı güncellemelerde pek görülmeyen bir detay. Galaxy A50 için dokunmatik ve nem güncellemesi Telefonun USB portunu izleyen bu algoritma herhangi bir sıvı temasında kötü sürprizler yaşamanızı önlüyor. Sensör şarj konnektöründe nem tespit ederse, şarj işlemini durdurarak kısa devre gibi cihaza zarar verecek olayların önüne geçiyor. Ağustos ayı güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturan güncelleme, aynı zamanda Knox Guard'ı daha stabil hale getiriyor. A505GNDXU3ASH4 yazılım sürüm numarasını taşıyan güncelleme ilk olarak, Filipinler'deki kullanıcılara sunuldu. İlerleyen günlerde ülkemizdeki ve diğer bölgelerdeki cihazlara ulaşacak.

The post Galaxy A50 için nem güncellemesi yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.