Galaxy A70s için Google'dan müjdeli haber geldi

Samsung'un hali hazırda piyasada olan Galaxy A ve M serisi telefonlarının "S" versiyonları tanıtılmaya devam ediliyor. Son dönemde gündemden düşmeyen telefonlardan birisi olan Galaxy A70s, bu kez Google tarafından onaylandı. Kısa süre önce...

Galaxy A70s için Google'dan müjdeli haber geldi
Samsung'un hali hazırda piyasada olan Galaxy A ve M serisi telefonlarının "S" versiyonları tanıtılmaya devam ediliyor. Son dönemde gündemden düşmeyen telefonlardan birisi olan Galaxy A70s, bu kez Google tarafından onaylandı. Kısa süre önce Samsung'un internet sitesine eklenerek geleceği doğrulanan telefon, Geekbench performans testinde boy göstermişti. Hemen sonrasında Çinli sertifikasyon kurumu TENAA sayesinde birçok özellik gün yüzüne çıktı.

Samsung Galaxy A50s tanıtıldı! Kamera artık daha iyi

Galaxy A70s, Google tarafından doğrulandı

Son olarak Google Play Console'da listelenmesi bazı özelliklerin doğrulanmasını sağladı. Full HD+ çözünürlük sunan bir ekranın yer alacağı telefon, Qualcomm Snapdragon 675 işlemciden güç alırken 6 GB RAM'e ev sahipliği yapıyor. 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli SD 675, 2 GHz hızında. Adreno 612 GPU’nun yer aldığı işlemci, X12 LTE modeme ev sahipliği yapıyor. Galaxy A30s ve A50s ile benzer şekilde bu telefonun arka tarafında prisma tasarıma yer verilecek. Ayrıca, henüz doğrulanmayan bir rapora göre cihazda 64 Megapiksel çözünürlüğünde Samsung Bright GW1 ana kameraya yer verilecek.

The post Galaxy A70s için Google'dan müjdeli haber geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.