Galaxy A70s performans testinde boy gösterdi!

Bu yıl Galaxy A serisini baştan aşağı yenileyerek amiral gemisi özelliklerini orta segmente taşıyan Samsung'un Galaxy A50 ve Galaxy A70 modelleri yoğun ilgi görüyor. Bu modeller oldukça yeni olmasına rağmen, S versiyonları geliyor. SM-A507FN...

Galaxy A70s performans testinde boy gösterdi!
Bu yıl Galaxy A serisini baştan aşağı yenileyerek amiral gemisi özelliklerini orta segmente taşıyan Samsung'un Galaxy A50 ve Galaxy A70 modelleri yoğun ilgi görüyor. Bu modeller oldukça yeni olmasına rağmen, S versiyonları geliyor. SM-A507FN model numarası ile Geekbench performans testinde boy gösteren Galaxy A50s'in performans testini sizlerle paylaşmıştık. Bu kez büyük abisinin yani Galaxy A70'in güçlendirilmiş modeli: Galaxy A70s performans testinde.

Samsung Galaxy A50s AnTuTu performans testinde

Galaxy A70s performans testi ortaya çıktı!

Samsung'un hali hazırda piyasada olan Galaxy A70 ile neredeyse aynı özellikleri taşıyan bir Galaxy A70s'i piyasaya süreceği, ancak 32 MP çözünürlüğündeki f/1.7 kameranın 64 MP Samsung ISOCELL sensör ile değiştirileceği belirtiliyor. Geekbench kayıtlarına SM-A707F model numarası ile giren telefon, tek çekirdek testinden 2365 çoklu çekirdek testinden ise 6372 puan aldı. Performans testinde bir değişim yok, zira S versiyonu standart model ile benzer şekilde Snapdragon 675 işlemciden güç alırken, 6 GB RAM ve Android 9 Pie ile geliyor. Samsung Galaxy A70s modelinin bu ayın sonunda veya Eylül ayının başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

The post Galaxy A70s performans testinde boy gösterdi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.