Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı

Samsung yeni orta segment ailesi Galaxy A serisi ile hızlı bir yükseliş yaşamayı başardı. Geçtiğimiz günlerde de merakla beklenen yeni Galaxy A80 satışa sunulmuştu bugün ise Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı. Samsung Galaxy A80 satışa...

Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı
Samsung yeni orta segment ailesi Galaxy A serisi ile hızlı bir yükseliş yaşamayı başardı. Geçtiğimiz günlerde de merakla beklenen yeni Galaxy A80 satışa sunulmuştu bugün ise Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy A80 satışa sunuldu! İşte fiyatı

Samsung Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı!

Samsung’un Galaxy A80’i satışa sunmasıyla birlikte A serisinin yeni modelleri hakkında da önemli detaylar sızdırılmaya başladı. Son birkaç aydır ismini oldukça fazla duyduğumuz Galaxy A90 Geekbench testleri ile birçok özelliği netleşti. Yeni A90 4G ve 5G seçenekleriyle birlikte gelecek ve her ikisinin de Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisini kullanması bekleniyor. Ayrıca SM-A908N model numaralı cihazın Geekbench testlerine de 6 GB RAM ve Android Pie ile gün yüzüne çıkacağını doğruladı. Samsung Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı! - ShiftDelete.Net Geekbench cihazın başka hiçbir detayını ortaya çıkarmasa da söylentiler 5G modelinin 6.7 inç Full HD Plus Infinity-U Süper AMOLED bir ekrana sahip olacağı yönünde. 4G varyantı ise SM-A905 aynı ekran boyutlarına ve tasarımına sahip olacak fakat daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olabilir. Galaxy A90'ın arkasında 48 Megapiksel, 12 Megapiksel ve 5 Megapiksel üçlü bir kamera kurulumu bulunacak. Kameraların diyafram aralıkları veya lens detayları henüz belli değil. Fakat yakın zamanda cihaz hakkında detaylı bilgilerin sızdırılması bekleniyor.

The post Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.