Galaxy Fit için ilk güncelleme yayınlandı

Samsung, Şubat ayında düzenlediği Unpacked 2019 etkinliğinde Galaxy S10 serisinin ve Galaxy Fold'un yanı sıra yeni akıllı bileklikleri Galaxy Fit ve Galaxy Fit e'yi tanıtmıştı. Samsung Galaxy Fit için ilk güncelleme yayınlandı. Detaylara geçmeden...

Galaxy Fit için ilk güncelleme yayınlandı
Samsung, Şubat ayında düzenlediği Unpacked 2019 etkinliğinde Galaxy S10 serisinin ve Galaxy Fold'un yanı sıra yeni akıllı bileklikleri Galaxy Fit ve Galaxy Fit e'yi tanıtmıştı. Samsung Galaxy Fit için ilk güncelleme yayınlandı. Detaylara geçmeden önce, Samsung'un yeni akıllı bilekliklerinin ülkemizde de satışa sunulduğunu belirtmek isteriz. Siyah ve gümüş renk seçenekleri ile gelen Galaxy Fit için Samsung'un belirlediği resmi fiyat 599 TL olarak açıklandı.

Galaxy Fit ve Galaxy Fit e Türkiye’de satışa sunuldu!

Samsung Galaxy Fit güncelleme aldı

R370XXU0ASG1 sürüm numarasını taşıyan güncelleme, 20,72 MB boyutunda. İlk etapta Fransa'daki kullanıcılara sunulan güncelleme genel kullanımı ve şarj işlemini iyileştiriyor. Güncelleme notlarında başka bir detaya yer verilmiyor. Galaxy Fit kullanıcılarının güncellemeyi yükleyebilmesi için telefonlarındaki Galaxy Wearable uygulamasını kullanması gerekiyor. Ancak, güncelleme aşamalı olarak yayınlandığı için tüm dünya geneline yayılması biraz zaman alacak. Galaxy Fit'in 0.95 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 120x240 piksel çözünürlük sunuyor. Yaklaşık 23 gram ağırlığında olan ve 120 mAh kapasiteli bataryadan beslenen akıllı bileklik, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile iletişim kuruyor.

The post Galaxy Fit için ilk güncelleme yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.