Galaxy Fold için talihsizlikler devam ediyor

Samsung tarafından Şubat ayında tanıtılan ve ekran kırılması sorunu nedeniyle piyasaya çıkışına birkaç gün kala geri çekilen katlanabilir telefon Galaxy Fold'daki sorunların giderildiğini sizlere duyurmuştuk. Samsung Galaxy Fold ekranı ile...

Galaxy Fold için talihsizlikler devam ediyor
Samsung tarafından Şubat ayında tanıtılan ve ekran kırılması sorunu nedeniyle piyasaya çıkışına birkaç gün kala geri çekilen katlanabilir telefon Galaxy Fold'daki sorunların giderildiğini sizlere duyurmuştuk. Samsung Galaxy Fold ekranı ile ilgili talihsizlikler bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Samsung S10 serisinde büyük değişiklik

Samsung Galaxy Fold ekranı ile bir kez daha gündemde

Başta menteşe olmak üzere cihazın tasarımında yapılan değişiklikler sayesinde çok daha sağlam hale getirildi. TechCrunch’tan Brian HeaterGalaxy Fold’un arızalandığını üstelik bunun 24 saat geçmeden gerçekleştiğini açıkladı. Samsung Galaxy Fold ekranı ile bir kez daha kafaları karıştırdı. Heater, cihazı masanın üzerinden aldığını ve ekranı açtığında bir sorunla karşılaştığını söylüyor. Ekranın orta kısmına dikkatli bir şekilde baktığınızda ince bir kavis bulunuyor, bu kavisin içerisinde renk bozulması olduğu görülüyor. Galaxy Fold ekran - 1 Cihaz hala sorunsuz bir şekilde çalışıyor olsa da bu tarz problemler cihazın popülaritesini düşürüyor. Heater şunu da belirtiyor “ Cihazı elime almamdan 24 saat geçmesine rağmen böyle bir hata ile karşılaşıyorum, üstelik ekranın tam ortasında bulunan bir hata. Bu tarz bir problemin cihaz üzerindeki etkisinin, bir haftada veya bir ayda nasıl görüneceğini hayal edin.” Heater ayrıca, cihaza sıvı temasının gerçekleşmediğini veya bir darbe almadığını da belirtiyor.

The post Galaxy Fold için talihsizlikler devam ediyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.