Galaxy J7 (2017) için Android Pie yayınlandı!

Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy J7 Pro modeli için Android Pie güncellemesini yayınlamıştı. Yüksek satış rakamlarına ulaşan bu telefonun, Galaxy J7 (2017) ile benzerlikleri dikkate alınarak güncellemenin genişletileceği düşünülmüştü. Beklendiği...

Galaxy J7 (2017) için Android Pie yayınlandı!
Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy J7 Pro modeli için Android Pie güncellemesini yayınlamıştı. Yüksek satış rakamlarına ulaşan bu telefonun, Galaxy J7 (2017) ile benzerlikleri dikkate alınarak güncellemenin genişletileceği düşünülmüştü. Beklendiği gibi oldu ve Galaxy J7 2017 Android Pie güncellemesi yayınlandı.

Galaxy J7 Pro için Android Pie yayınlandı!

Galaxy J7 2017 Android Pie güncellemesi çıktı!

Dağıtımına İspanya'da başlanılan ve J730FXXU4CSF1 sürüm numarasını taşıyan güncelleme, Mayıs güvenlik yamalarını taşıyor. Samsung'un diğer Android Pie güncellemeleri ile benzer şekilde One UI kullanıcı arayüzü cihaz ile buluşuyor. Güncelleme One UI 1.1'e ev sahipliği yaptığı için Dijital Refah özelliği de kullanıcılara sunuluyor. Bu özellik sayesinde iPhone'daki ekran süresi ile benzer şekilde, kullanıcıların telefonda geçirdikleri zamanın azaltılması hedefleniyor. Samsung güncellemeyi kademeli bir şekilde yayınladığı için ülkemizde bulunan cihazlara ulaşması birkaç hafta sürebilir. Son olarak 5.5 inç büyüklüğünde 1080×1920 piksel çözünürlük sunan bir Super AMOLED ekranın yer aldığı telefonun, 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemciden ve 3 GB RAM’den güç aldığını belirtmek isteriz.

The post Galaxy J7 (2017) için Android Pie yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.