Galaxy J7 Prime 2 için Android Pie yayınlandı!

Samsung amiral gemileri için Android Pie güncellemesini tamamlayarak, orta – üst seviye telefonlarına yoğunlaştı. Bu kapsamda güncelleme alan telefonlardan birisi de, ülkemizde uygun fiyatı ile dikkat çeken Galaxy J7 Prime 2 oldu. Kısa süre önce Galaxy On7 Prime modeli için güncellemeyi yayınlayan Samsung bu kez Galaxy J7 Prime 2 Android Pie güncellemesini yayınladı. Yaklaşık 1 GB boyutunda olan güncellemenin yazılım sürüm numarası, G611FFDDU1CSD8. Samsung Galaxy J7 Prime 2 tanıtıldı! Galaxy J7 Prime 2 Android Pie güncellemesi çıktı! Samsung'un diğer telefonları için yayınladığı Android Pie güncellemeleri ile benzer şekilde, teknoloji devinin yeni One UI kullanıcı arayüzünü cihaz ile buluşturan güncelleme, Mayıs 2019 güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor. Samsung yeni güncellemelerinin dağıtımına genelde Rusya’dan başlıyordu. Bu kez güncelleme ilk olarak Hindistan'da yayınlandı. Samsung Türkiye’nin güncellemeler hakkında bilgi paylaştığı guncelmiyiz.com adresinde Galaxy J7 Prime 2'nin yeni yazılım güncellemesi hakkında bir detay paylaşılmıyor. The post Galaxy J7 Prime 2 için Android Pie yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Galaxy J7 Prime 2 için Android Pie yayınlandı!
Samsung amiral gemileri için Android Pie güncellemesini tamamlayarak, orta – üst seviye telefonlarına yoğunlaştı. Bu kapsamda güncelleme alan telefonlardan birisi de, ülkemizde uygun fiyatı ile dikkat çeken Galaxy J7 Prime 2 oldu. Kısa süre önce Galaxy On7 Prime modeli için güncellemeyi yayınlayan Samsung bu kez Galaxy J7 Prime 2 Android Pie güncellemesini yayınladı. Yaklaşık 1 GB boyutunda olan güncellemenin yazılım sürüm numarası, G611FFDDU1CSD8.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 tanıtıldı!

Galaxy J7 Prime 2 Android Pie güncellemesi çıktı!

Samsung'un diğer telefonları için yayınladığı Android Pie güncellemeleri ile benzer şekilde, teknoloji devinin yeni One UI kullanıcı arayüzünü cihaz ile buluşturan güncelleme, Mayıs 2019 güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor. Samsung yeni güncellemelerinin dağıtımına genelde Rusya’dan başlıyordu. Bu kez güncelleme ilk olarak Hindistan'da yayınlandı. Samsung Türkiye’nin güncellemeler hakkında bilgi paylaştığı guncelmiyiz.com adresinde Galaxy J7 Prime 2'nin yeni yazılım güncellemesi hakkında bir detay paylaşılmıyor.

The post Galaxy J7 Prime 2 için Android Pie yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.