Galaxy J7 serisi için Android Pie müjdesi!

Samsung'un Galaxy J serisi uygun fiyatı ile ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy J7 Android Pie güncellemesini yayınlayan teknoloji devi bu kez Galaxy J7 Nxt için güncellemeyi yayınladı. Galaxy J7...

Galaxy J7 serisi için Android Pie müjdesi!
Samsung'un Galaxy J serisi uygun fiyatı ile ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy J7 Android Pie güncellemesini yayınlayan teknoloji devi bu kez Galaxy J7 Nxt için güncellemeyi yayınladı. Galaxy J7 Nxt Android Pie güncellemesinin detaylarına geçmeden önce, 5.5 inç büyüklüğünde 720x1080 piksel çözünürlük sunan ekranın yer aldığı cihazın, 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870'den güç aldığını belirtmeliyiz.

Galaxy J7 Pro için Android Pie yayınlandı!

Galaxy J7 Nxt Android Pie güncellemesini aldı!

Yaklaşık 1 GB boyutunda olan ve J701FXXU6CSF1 yazılım sürüm numarasını taşıyan güncelleme, Mayıs ayı güvenlik yamalarını ve Samsung'un yeni One UI kullanıcı arayüzünü Galaxy J7 Nxt ile buluşturuyor. Buna ek olarak geçtiğimiz hafta Rusya'da yayınlanan Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi genişletildi. Meksika, İspanya ve Cezayir'deki kullanıcılar için güncellemeyi yayınlayan Samsung diğer ülkeler için çalışmalara devam ediyor. Samsung’un bu modelleri güncellemesi kullanıcıların beğenisini kazanıyor. J7 Pro ile Galaxy J7 (2017) arasındaki benzerlikleri dikkate aldığımızda güncellemenin Galaxy J7’ye gelme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz.

The post Galaxy J7 serisi için Android Pie müjdesi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.