Galaxy M10s performans testi ortaya çıktı!

Galaxy A serisi ve daha uygun fiyatlı Galaxy M modelleri ile amiral gemisi tasarımlarını orta segmente taşıyan Samsung’un cihazların biraz daha gelişmiş özelliklere sahip S versiyonlarını geliştirdiği artık herkes tarafından biliniyor. Bu kapsamda...

Galaxy M10s performans testi ortaya çıktı!
Galaxy A serisi ve daha uygun fiyatlı Galaxy M modelleri ile amiral gemisi tasarımlarını orta segmente taşıyan Samsung’un cihazların biraz daha gelişmiş özelliklere sahip S versiyonlarını geliştirdiği artık herkes tarafından biliniyor. Bu kapsamda Galaxy A50s ve Galaxy A70s modellerinin sızdırılan performans testlerini sizlerle paylaşmıştık. Bu yeni modellerin bir ay içerisinde tanıtılması beklenirken, bu kez Galaxy M10s performans testi ile bunlara bir yenisi eklendi.

Galaxy A70s performans testinde boy gösterdi!

Samsung Galaxy M10s performans testi

Samsung'un yeni telefonu SM-M107F model numarası ile Geekbench kayıtlarına girdi. Exynos 7885 işlemciden güç alan akıllı telefon tek çekirdek testinden 1222, çoklu çekirdek testinden ise 3202 puan aldı. 14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli bir işlemci olan Exynos 7885, 2.2 GHz hızında çalışıyor. Samsung'un bu işlemcisi geçtiğimiz yıl birçok orta seviye akıllı telefona güç verdi. Bu nedenle 2019 yılında giriş seviyesi modellerde kullanılması normal karşılanıyor. İlk etapta Hindistan'da satışa sunulması beklenen telefon, 3 GB RAM ve Android Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Kamera tarafında ise herhangi bir değişiklik olup olmadığı bilinmiyor. Henüz tanıtım tarihi hakkında ortaya çıkan bir bilgi yok, ancak beklentiler "S" versiyonlarının bu ay sonunda veya Eylül başında tanıtılacağı yönünde.

The post Galaxy M10s performans testi ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.